Автоцивілка в Миколаєві

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
  • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Миколаєві

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
  1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
  2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
  3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
  4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Кожен водій знає, що страховка ОСЦПВ є обов’язковою умовою при використанні транспортного засобу. Однак у недосвідчених водіїв іноді виникають питання з приводу доцільності, а також процесу оформлення даного поліса в Миколаєві. У цій статті ми вирішили висвітлити основні аспекти, пов’язані з придбанням автоцивілки і механізмах її дії.

Автоцивілка в Миколаєві: призначення і механізм дії

В Україні діє закон про автоцивільну відповідальність, яким передбачено обов’язкове оформлення поліса ОСЦПВ. Суть даного поліса полягає в страхуванні відповідальності водія. Це означає, що в разі аварії, що сталася з вини застрахованого полісом ОСЦПВ водія, страхова компанія повинна з його полісу відшкодувати збиток постраждалій стороні. На даний момент ОСЦПВ в Миколаєві і інших населених пунктах України відшкодовує збиток в таких межах: до 130 тис. грн. матеріального збитку, нанесеного власності потерпілого; до 260 тис. грн. компенсації збитків, завданих здоров’ю та життю людини. Максимальні суми визначені законодавчо, але реальна компенсація визначається в залежності від ступеня пошкоджень отриманих під час аварії.

Автоцивілка в Миколаєві грає важливу захисну роль для водія і допомагає йому уникнути непередбачених витрат, які можуть виникнути при ДТП. Важливо знати, що поліс покриває тільки збитки, завдані потерпілій стороні, і не компенсує збитки отримані винуватцем аварії. ОСЦПВ в Миколаєві не призначене для захисту свого автомобіля від пошкоджень, воно створене, щоб убезпечити треті особи від можливих неправомірних дій з боку застрахованого водія.

Скільки коштує автоцивілка в Миколаєві?

Автоцивілка в Миколаєві не має конкретної вартості. Її ціна формується під впливом ряду коефіцієнтів, що визначають індивідуальну вартість для кожного конкретного автомобіля. Так, на вартість впливають:

  • марка і вік авто,
  • обсяг його двигуна,
  • місто реєстрації авто.

Перелік всіх діючих коефіцієнтів визначено законодавчо, і всі страхові компанії працюють в рамках затверджених параметрів.

Де в Миколаєві оформити ОСЦПВ?

Оформити автоцивілку в Миколаєві можна в будь-якій акредитованій страховій компанії. Варто звернути увагу, що з 2017 року офіційно дозволено оформлювати електронний поліс ОСЦПВ. Це істотно спростило процедуру і знизило можливість підробки документів.

Купити страховку можна, не виходячи з дому. Досить заповнити онлайн-форму і протягом п’яти хвилин Ви станете володарем легітимного страхового поліса. Функціонально даний поліс не відрізняється від паперового варіанту, виданого безпосередньо в офісі страхової компанії. Його можна зберігати в телефоні або роздрукувати і зберігати разом з іншим пакетом документів водія. При цьому електронний поліс не обмежує Вас у виборі страхової компанії. Ви маєте право оформити його в будь-якій компанії, що відповідає Вашим критеріям надійності і безпеки. Відзначимо, що вартість поліса буде дешевше паперового варіанту на 5-10%, що також є незаперечним плюсом даної страховки.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info