Автоцивілка в Донецьку

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
  • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Донецьку

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
  1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
  2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
  3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
  4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Донецьк вважається важливим транспортним вузлом, що обумовлює накопичення на його дорогах великої кількості транспорту. Постійно зростаюче число автомобілів на дорогах міста, істотно збільшує ризики потрапляння в аварію, що актуалізує необхідність оформлення надійної автоцивілки.

Автоцивілка в Донецьку: основні характеристики поліса

ОСЦПВ в Донецьку є полісом обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності. Згідно з чинним законодавством поліс повинні оформляти всі власники автомобілів (як легкових, так і вантажних, а також причепів та інших видів автотранспорту). Відсутність даної страховки у водія, який бере участь у дорожньому русі, є адміністративним порушенням, що тягне за собою штрафні санкції.

Варто звернути увагу, що існують особливості оформлення страховки на власний транспорт і на той, який використовується для комерційних цілей (наприклад, таксі). При оформленні страховки це потрібно обов’язково враховувати.

Особливість ОСЦПВ полягає в тому, що при можливій аварії, страхова компанія компенсує збитки потерпілим за рахунок чинного поліса винуватця ДТП. Якщо у винуватця аварії з якихось причин немає поліса, всі завдані збитки він зобов’язаний компенсувати за свій рахунок. Автоцивілка в Донецьку гарантує покриття як матеріального збитку (відновлення, ремонт авто), так і шкоди, завданої здоров’ю та життю людини. Сума компенсації встановлюється після проведення страховою компанією експертизи наявних пошкоджень.

Скільки коштує автоцивілка в Донецьку?

Вартість ОСЦПВ в Донецьку формується на підставі законодавчо затверджених коефіцієнтів. Для кожного певного автомобіля ціна автоцивілки розраховується індивідуально. Основними коефіцієнтами, які беруться в розрахунок вартості поліса, вважають:

  • термін дії поліса,
  • технічні характеристики машини (об’єм двигуна, її вік і т.д.),
  • наявність пільг.

Автоцивілка в Донецьку також передбачає використання коефіцієнта населеного пункту. На основі прорахунку всіх коефіцієнтів формується остаточна ціна страховки.

Де в Донецьку оформити ОСЦПВ?

Оформити автоцивілку в Донецьку можна, не виходячи з дому. Для цього потрібно скористатися онлайн платформою, де заповнивши потрібну інформаційну форму і сплативши послуги, Ви отримуєте готовий поліс через 5 хвилин.

Процедура оформлення проста і під силу навіть людям, які не працюють постійно з комп’ютером. Форма проста для розуміння, а при необхідності можна без праці скористатися оперативної консультацією страхового менеджера.

Куплений електронний поліс ОСЦПВ має таку ж легітимність, як і паперовий його аналог, виданий в офісі страхової компанії. Його можна закачати на свій смартфон, і він буде завжди під рукою, або роздрукувати і зберігати разом з іншими документами водія.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info