Автоцивілка в Луцьку

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Луцьку

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Автоцивілка в Луцьку – документ, без якого важко уявити законне і безпечне пересування по території міста, та й у всій Україні. Автоцивілка захищає інтереси учасників руху від фінансових втрат. Якщо станеться ДТП з вини водія, у якого є ОСЦПВ, то всі завдані збитки буде покриватися страховою компанією.

Особливості ОСЦПВ в Луцьку

Автоцивілка в Луцьку гарантує, що при дорожньо-транспортній пригоді, завдану матеріальну шкоду буде покривати страхова компанія винуватця. У такому випадку буде виплачено 130 тис. грн., щоб покрити витрати, які будуть витрачені на ремонтні роботи по відновленню транспортного засобу. Щоб покрити розтрати на лікування, виплачується фіксована сума не більше 260 тис. грн.

Щоб оформити ОСЦПВ в Луцьку, буде потрібно надати ряд документів:

 • паспорт громадянина України;
 • реєстраційне свідоцтво на машину;
 • тех. паспорт;
 • посвідчення водія.

Якщо машина використовується декількома водіями, то обов’язково вносять інформацію про всіх.

Зверніть увагу, що при відсутності поліса всі матеріальні витрати винуватець аварії буде покривати самостійно. Також за це порушення передбачається штраф.

Скільки коштує автоцивілка в Луцьку?

Щоб оформити автоцивілку в Луцьку за вигідною вартістю, слід вивчити пропозиції кількох компаній. Але зазвичай ціни на страховки скрізь приблизно на одному рівні. Вартість формується на основі:

 • завантаженості доріг в Луцьку;
 • обсягу двигуна транспортного засобу;
 • терміну дії поліса;
 • пільг водія.

Враховуйте, що електронний поліс ОСЦПВ обійдеться дешевше, ніж звичайний варіант.

Де в Луцьку оформити ОСЦПВ?

Автоцивілка в Луцьку простіше і швидше за все оформляється в онлайн-режимі. Прорахувати ціну допоможуть калькулятори, які є на сайтах страхових фірм. Легітимність електронного документа точно така ж, як і паперової версії. Сам процес оформлення має ряд переваг:

 • багато часу на порівняння пропозицій від декількох компаній, не потрібно приймати рішення похапцем;
 • суттєва економія часового ресурсу, що дуже актуально в еру постійної занятості;
 • немає необхідності в роздруківці поліса, досить завантажити його на будь-який смартфон.

Автоцивілка в Луцьку – обов’язковий документ, який в лічені хвилини можна купити, досить зробити кілька простих маніпуляцій.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info