Автоцивілка в Полтаві

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Полтаві

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Полтава сприймається як велика транспортна розв’язка всієї країни. Та й населення в 300 тис. чоловік повсюдно користується особистими авто. Тому трафік в місті досить насичений.

Навіщо потрібна автоцивілка в Полтаві?

Відповідальні водії і навіть ті, хто не вважає страховку важливою, зобов’язані мати поліс ОСЦПВ. Це обов’язковий вид автоцивільного страхування, за відсутність якого накладається штраф.

Але куди більш серйозні наслідки ігнорування вимог закону наступають в результаті ДТП з вини водія без даного поліса. Без ОСЦПВ в Полтаві такому водієві доведеться викласти зі своєї кишені:

 • по 130 тис. за псування майна учасників руху;
 • по 260 тис. кожному потерпілому при заподіянні шкоди життю і здоров’ю людей.

До цих сум можна також додати штрафи при кожній перевірці документів.

Так, автоцивілка не страхує самого водія і його машину при ДТП, проте неможливо стверджувати, що вона не допомагає значно скоротити витрати і спокійніше користуватися своїм ТЗ.

Автоцивілка повинна бути оформлена вже при виїзді з автосалону при покупці нової машини. Купуючи з рук, поліс на авто можна попросити у колишнього власника, але максимально швидко переоформити його на себе. Вся інформація про власника та водіїв ТЗ фіксується не тільки в полісі, але і в базі МТСБУ.

Скільки коштує автоцивілка в Полтаві?

Автоцивілка в Полтаві – затребуваний вид страхування, яким займається відразу кілька великих гравців ринку. Між ними йде конкуренція, що тільки на руки страхувальнику.

Щоб оформити автоцивілку в Полтаві будуть потрібні паспорт і код ІПН громадянина України, свідоцтво про реєстрацію машини та права.

На вартість ОСЦПВ в Полтаві впливає:

 • марка і модель авто, рік її випуску, пробіг і стан;
 • коефіцієнт страхової компанії, що враховує її ризики в залежності від статистики ДТП в регіоні, завантаженості транспортних артерій міста,% прибутковості та ін. фактори.

До того ж, на ціну впливає форма придбання поліса. В офісах вона зазвичай дорожче, оскільки клієнт вже прийшов і не має можливості ні ретельно вивчити пункти договору, ні ознайомитися з пропозиціями інших страхових компаній.

Де в Полтаві оформити ОСЦПВ?

Купити вигідно саме електронний поліс ОСЦПВ на спеціалізованих онлайн-майданчиках. Переваг відразу кілька:

 • можливість зіставити пропозиції, ціни, сервісне обслуговування декількох компаній;
 • наявність на ресурсах вже перевірених і найбільш великих, а значить надійних гравців;
 • простота оформлення та відсутність витрат часу на відвідування і спілкування безпосередньо офісу компанії;
 • укласти договір можна з будь-якої точки України.

Після укладення договору, інформація про поліс автоматично надходить в базу МТСБУ.

Така автоцивілка в Полтаві може зберігатися безпосередньо на гаджет або бути роздрукованою. Оригінал доставляється поштою. Але співробітникам транспортної служби можна надавати саме електронний варіант, що зручно зберігати в телефоні.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info