Автоцивілка в Одесі

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Одесі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

ОСЦПВ – назва обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності. У народі ще кажуть «автоцивілка» або «автоцивілка».

Для чого потрібне ОСЦПВ?

Пояснити механізм дії страховки можна на простій ситуації. Розглянемо найбільш поширений випадок – ДТП з 2 учасниками, де один – винна особа, а другий – потерпілий. Страхова компанія, де застрахувався винуватець, після доведення його провини, відшкодує фінансові витрати потерпілому замість свого клієнта. В даному випадку компанія, де застрахований потерпілий, не приймає участі. Це приклад показує основні переваги автоцивілки для обох сторін. В даному випадку потерпілому гарантовано компенсують збитки (згідно ЗУ «Про ОСЦПВ»), а винуватцю – не доведеться витрачати особисті фінансові кошти для відшкодування чужого майна.

Важливо розуміти різницю між ОСЦПВ і іншими видами страхування. Особливість автоцивілки полягає в тому, що предметом страхування є не автомобіль або життя страховика, а саме відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху. Варто відзначити, що водій не обов’язково повинен бути власником транспортного засобу. Хто б не був за кермом авто, згідно полісу страхується його відповідальність на момент ДТП.

Які потрібні документи для оформлення ОСЦПВ в Одесі?

Оскільки страховка обов’язкова і затверджена на законодавчому рівні, перелік документів потрібен мінімальний:

 • паспорт та ідентифікаційний номер (для фізичних осіб);
 • виписка з ЄДР (для юридичних осіб);
 • водійське посвідчення;
 • технічний паспорт на автомобіль.

Поліс ОСЦПВ покриває страхові виплати:

 • по нанесенню збитку майна – до 130 тис грн.;
 • по нанесенню шкоди здоров’ю потерпілого – до 260 тис грн.

Скільки коштує ОСЦПВ в Одесі?

Ціна страхування залежить від цілого ряду чинників, а саме – від марки автомобіля, об’єму двигуна, стажу водія, місця реєстрації ТЗ (транспортного засобу). Оформити ОСЦПВ в Одесі не важко. Більше десятка страхових компаній пропонують свої послуги з оформлення страховки. Але щоб купити вигідний поліс, потрібно вибирати тільки надійні страхові компанії.

Але щоб купити вигідний поліс за доступною вартістю, потрібно вибирати тільки надійні страхові компанії.

Погодьтеся, не завжди є час шукати надійні компанії, їхати кудись і порівнювати ціни. Ділова і зайнята людина дуже цінує свій час і не хоче витрачати його даремно. Саме тому раціональним рішенням буде оформити електронний поліс ОСЦПВ.

Де оформити ОСЦПВ в Одесі?

Отримання автоцивілки в Одесі найзручніше через інтернет. Обов’язкове страхування авто не займе багато часу, адже всі маніпуляції дуже прості і зрозумілі. За допомогою калькуляції на сайтах всього за кілька хвилин можна легко прорахувати вартість оформлення.

Ознайомитися з деталями страхування і оформити онлайн можна в будь-який зручний для вас час. Електронний поліс рівносильний роздрукованому на бланку, але електронний вже через 5 хв. після оформлення можна буде перевірити в базі МТСБУ, а щоб отримати його не потрібно нікуди їхати. Достатньо всього лише відкрити свою електронну пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info