Автоцивілка в Киеві

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Киеві

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

ОСЦПВ – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності в Україні. Без нього вже на виїзді з автосалону при покупці нової машини можуть оштрафувати. Уберегти себе від фінансових витрат при спілкуванні з співробітниками дорожньої служби і убезпечити від непередбачених ситуацій на дорогах з можливою виною водія в ДТП допоможе досить доступна за ціною страховка.

Аксіоми пильного водія

Купити ОСЦПВ в Києві, як і в будь-якому іншому густонаселеному місті, прагнуть не тільки законослухняні громадяни, але і просто розсудливі, які вміють рахувати і розуміють наявність великої кількості ризиків на дорогах з таким трафіком.

Практичність автоцивілки – в захисті інтересів усіх учасників руху. Платити по 130 тис. грн. за шкоду майну і 230 грн. кожному потерпілому на лікування в разі визнання патрульними провини водія, навряд чи є бажання. А потерпілим, які втратили транспортний засіб під час ДТП, або мають травми, потребуючим коштів на лікування пішоходам або іншим водіям, потрібні гарантії відшкодування збитків.

Чималий ринок страхових послуг дає величезний вибір типів ОСЦПВ за сумами вкладення в нього. Ознайомившись з кращими пропозиціями від надійних партнерів-страховиків, завжди можна знайти оптимальне рішення по кишені.

Нехай і не настільки значним, як при необхідності відшкодування шкоди в ДТП, але все-таки бонусом стане нівелювання виникнення штрафів за відсутність автоцивілки при зупинці і перевірці документів інспекторами.

Як оформити ОСЦПВ в Києві?

Автоцивілка в Києві – одна з найбільш затребуваних послуг страховиків. До того ж, не секрет, що в столиці найбільша концентрація компаній, що займаються наданням таких послуг. Тому оформити ОСЦПВ в Києві не є проблематичним. Все, що потрібно знати – список обов’язкових документів. До них відносяться:

 • паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • водійське посвідчення;
 • тех. паспорт на авто;
 • свідоцтво реєстрації ТЗ.

Але є кілька порад, які допоможуть підібрати найбільш релевантний тип пропозицій:

 1. Обов’язкова перевірка надійності страховика. Показниками стануть: термін існування на ринку,% ринку за сумами виплат за попередній період, наявність свідоцтв про реєстрацію і безперешкодний доступ до інформації про компанії.
 2. Порівняння цін. Не зайвим буде зайти на інтернет сторінки різних компаній або на універсальні сайти, на яких сконцентровані пропозиції провідних і вже перевірених компаній, і прорахувати на калькуляторі орієнтовну суму. У більшості серйозних компаній онлайн-ресурси це дозволяють.

До оплати слід також поцікавитися і самим договором, ретельно його прочитавши. Особливо це стосується частини про процедуру оформлення ДТП з повідомленням страховика.

Наявність стаціонарних офісів страховика в регіоні проживання водія також бажано для додатково можливості зв’язку в разі необхідності. Хоча в Києві з цим проблем зазвичай не буває.

Вартість ОСЦПВ в Києві

Вартість формує кілька детермінант:

 • ринкова ціна машини;
 • стаж водіння у водія і всіх, хто має право керувати цим авто;
 • регіон (статистика ДТП, трафік тощо).

Щоб водії не хитрили і не оформляли страховки в інших малонаселених пунктах, а страховики не втрачали «свої кровні», законодавець придумав підв’язку до прописки власника авто.

Але в цілому автоцивілка в Києві більше пов’язана з маркою авто і обсягом двигуна. У разі пролонгації у одній і тій же компанії договору, при безаварійному попередньому періоді можна навіть розраховувати на програми лояльності, що перманентно функціонують у великих страховиків.

ОСЦПВ в Києві у різних компаній може сильно відрізнятися. Для заплутування клієнта (офіційно – для залучення), багато страховиків маніпулюють розцінками, видаючи «усереднені» показники або розбиваючи суму на кількість днів. Тому фахівці рекомендують робити прорахунки самостійно і обдумувати варіанти, яких на ринку вистачає з надлишком.

Де в Києві оформити автоцивілку?

Купити автоцивілку в Києві можна безпосередньо, відвідавши представництво страховика. Однак це не гарантує найбільш вигідних умов співпраці. Компанія зацікавлена в продажу «дорогого» продукту, часто співробітники не дають достатньо часу повністю ознайомитися з договором. В результаті виявляються не тільки значні переплати, а й недоліки в обслуговуванні клієнта.

Вихід створив законодавець – зручно і просто автоцивілка в Києві оформлюється в онлайн режимі. Купити електронний поліс ОСЦПВ можна протягом 5 хвилин. При цьому на електронну пошту клієнт моментально отримує дублікат документа, що можна зберігати на гаджетах, а поштою – оригінал. І перший і другий варіанти приймаються до уваги при оформленні ДТП, оскільки дані про поліси відразу після підписання договору включаються до цих МТСБУ.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info