Автоцивілка в Кривому Розі

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Кривому Розі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Затребуваність страховок на авто в Кривому Розі зумовлена як законодавчими нормами, так і розумінням самих учасників руху в необхідності врегулювання ситуацій при ДТП, що трапляються в густонаселеному місті досить часто. ОСЦПВ є обов’язковим видом полісів для водіїв, що забезпечує відшкодування збитків постраждалим страховою компанією винуватця події.

Навіщо потрібна автоцивілка в Кривому Розі?

Неможливо передбачити всі ситуації на дорогах. Іноді навіть найдосвідченіші і обережні водії потрапляють в ситуації, де до кінця не можна виключати наявність їх провини в псуванні майна інших учасників руху або навіть нанесенні травм. У такому випадку, автоцивілка в Кривому Розі убезпечить водія, визнаного винним в ДТП від необхідності виплачувати зі своєї кишені суми, визнані судом рівноцінними компенсації потерпілим або їхнім сім’ям.

Це нормальна практика, прийнята практично в усьому світі. В Україні ліміти з виплат становлять:

 • до 130 тис. грн. при псуванні майна;
 • до 260 тис. грн. при нанесенні травм або летальних випадках.

Не кожен автолюбитель в змозі виплатити самостійно кожному потерпілому такі суми. І при наявності ОСЦПВ в Кривому Розі страхова компанія бере на себе цей обов’язок.

Автоцивілка – певна форма убезпечити всіх учасників руху від можливих наслідків ДТП. І навіть скептики, які вважають цю норму закону зайвою, не можуть не погодитися з її ефективністю.

Але яка б не була позиція самого водія щодо поліса, ОСЦПВ в Кривому Розі – обов’язкова форма страхування, за відсутність якої передбачається штраф.

Скільки коштує автоцивілка в Кривому Розі

Найважливішим питанням при оформленні автоцивілки є її вартість. Страховики беруть до уваги кілька факторів:

 • марка і модель авто;
 • статистика за кількістю ДТП в регіоні;
 • період дії поліса (зазвичай береться рік).

Важливим кроком є кількість водіїв, які будуть вписані в поліс по праву водіння даними ТЗ, а також їх вік і стаж водіння.

Для формування певного коефіцієнта ефективності страхова компанія бере до уваги не тільки локацію страхувальника, а й свої ризики, і прибутковість від угоди. Тому, чим компанія крупніше, тим більше вона може собі дозволити знизити ціну. Надійні і постійно присутні на ринку фірми – більш вигідні партнери.

Де в Кривому Розі оформити ОСЦПВ?

Автоцивілка в Кривому Розі оформляється при наявності мінімального пакету даних:

 • паспорт громадянина України та ідентифікаційного коду;
 • водійське посвідчення (не тільки власника або страхувальника, а й усіх, хто законно може керувати ТЗ);
 • свідоцтво про реєстрацію авто (а тепер і тех. паспорт).

Вибираючи пропозиції на спеціалізованій онлайн-платформі, страхувальник має можливість проаналізувати надійність компанії, прорахувати вартість в різних фірмах, дізнатися про зручність сервісного пост-продажного обслуговування.

Оформити автоцивілку в Кривому Розі через інтернет простіше і швидше, а головне – вигідніше. Щоб купити електронний поліс ОСЦПВ, буде потрібно до 5 хвилин часу. Він відразу ж після укладання угоди фіксується в базі МТСБУ і надходить на електронну скриньку страхувальника. Зберігати його можна в роздрукованому вигляді або на гаджетах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info