Автоцивілка в Хмельницькому

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
  • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Хмельницькому

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
  1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
  2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
  3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
  4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Хмельницький – гарне місто, розташоване на заході України. З огляду на те, що місто є важливим адміністративним центром Поділля, його вулиці затоплені великою кількістю автотранспорту. З кожним роком на дорогах з’являється все більше автомобілів, що актуалізує питання про надійне страхування. У цій статті ми розповімо детальніше про страховку ОСЦПВ і найбільш легкий і надійний спосіб її оформлення.

Автоцивілка в Хмельницькому: основні характеристики

ОСЦПВ в Хмельницькому є найбільш затребуваним типом страхування автотранспорту. Автоцивілка відноситься до обов’язкового виду страхування наземного транспорту і повинна оформлятися як на легковий, так і на вантажний вид машин. Причепи для вантажних і легкових авто, що беруть участь у дорожньому русі також повинні мати автоцивілку.

Суть поліса полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності. Це означає, що в разі аварії, за полісом винного водія будуть здійснюватися страхові виплати потерпілій стороні. Добробут в Хмельницькому покриває як матеріальну шкоду (пошкодження автотранспорту, або іншого майна), так і збиток, нанесений здоров’ю і життю людини. Максимальна сума відшкодування матеріального збитку становить до 130 тис. грн. Компенсація за збитку, нанесеному здоров’ю і життю людини – до 260 тис. грн. В рамках цих сум, після проведення експертизи, страхова компанія виплачує гроші.

Автоцивілка в Хмельницькому не покриває витрати винуватця ДТП на відновлення його транспорту або лікування.

Скільки коштує автоцивілка в Хмельницькому?

Вартість поліса формується індивідуально для кожного виду транспорту. Ціна ОСЦПВ в Хмельницькому залежить від марки авто, об’єму двигуна, стажу водія і його страхової історії. Також застосовуються і інші коефіцієнти, які законодавчо затверджені. На основі сукупності всіх коефіцієнтів і розраховується остаточна вартість поліса.

Де в Хмельницькому оформити ОСЦПВ?

Оформити автоцивілку в Хмельницькому найкраще через онлайн-ресурси. Електронний поліс ОСЦПВ має таку ж легітимність, як і паперовий варіант. Купити поліс онлайн можна протягом декількох хвилин. Для цього слід вибрати відповідну страхову компанію і заповнити електронну форму, вказавши всю необхідну інформацію. Готовий поліс протягом 5-10 хвилин пересилається на електронну пошту. Плюсами дистанційного оформлення є:

  • підвищена надійність від підробки;
  • швидке занесення в базу МТСБУ;
  • суттєва економія часу і грошей.

Електронний поліс можна зберігати в своєму смартфоні або роздрукувати і носити разом з іншими документами водія.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info