Автоцивілка в Херсоні

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Херсоні

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Автоцивілка в Херсоні є обов’язковим видом страхування, за відсутність якого передбачається штраф навіть за умови, що авто тільки що куплене і власник вперше ним користується. Мета автоцивілки – захист потерпілих в ДТП. Таким чином, гарантуються виплати на відновлення пошкодженого майна, лікування потерпілих, виплати компенсацій сім’ям загиблих.

Ця практика поширена по всьому світу і навіть має закордонні аналоги у вигляді не менш популярної у наших громадян Зеленої картки для подорожей на особистому авто в Європі.

Виплати по ОСЦПВ в Херсоні

Принцип роботи поліса досить простий:

 • при настанні страхового випадку (ДТП) винуватець звертається в свою страхову компанію із заявою і передає дані про страховика зацікавленим учасникам руху і правоохоронним органам (патрульній поліції);
 • потерпілі отримують компенсацію у встановлений законодавчо термін в розмірі заподіяної шкоди, де до 130 тис. грн. виділяється для покриття матеріальних збитків і до 260 тис. грн. – при нанесенні шкоди життю і здоров’ю людей.

Якщо суми, необхідні для відновлення майна або лікування (реабілітації) потерпілих перевищують дані норми, іншу частину потерпілі вправі вимагати безпосередньо від винуватця ДТП. Відповідальні водії розуміють, що грошова компенсація може значно перевищувати встановлені законом рамки. Тому можна посилити дію ОСЦПВ в Херсоні, доплативши незначну суму коштів. Таку послугу часто пропонують великі страхові компанії, і вона себе окупає.

Як оформити автоцивілку в Херсоні?

Оформити страховку можна при наявності мінімального пакету документів:

 • паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • свідоцтво про реєстрацію машини;
 • тех. паспорт на ТЗ;
 • водійське посвідчення.

Часто одне і те ж авто буває в користуванні кількох осіб одночасно. Тоді варто розуміти, що в полісі повинні бути вписані дані всіх водіїв, що ідентифікують особу і підтверджують наявність водійських прав.

Ще один нюанс – страхувальником за автоцивілкою може виступати як фактичний власник, так і водій, який має законні підстави управляти даними ТЗ.

Вартість ОСЦПВ в Херсоні

Автоцивілка в Херсоні в плані вартості, пакета страхових випадків і виплат повністю регулюється законодавством України. Однак у кожній окремій страховій компанії є певні коефіцієнти ризиків, що враховують:

 • трафік в Херсоні;
 • обсяг двигуна авто;
 • закладений% прибутку по ОСЦПВ страховика та ін. нюанси.

Саме вони роблять співпрацю з певним страховиком вигідним, а з іншим – занадто дорогим.

Але варто розуміти, що надійність страховика – фактор, за який варто триматися, нівелюючи навіть наявність невеликої переплати за сервіс. А вказують на вигідну співпрацю такі параметри як зручність комунікації, статистика за виплатами за попередній період, число клієнтів і т.д.

Де в Херсоні оформити ОСЦПВ?

Електронний поліс ОСЦПВ набагато вигідніше купити на спеціалізованому онлайн-майданчику, ніж безпосередньо в офісі страховика. Переваги:

 • доступна ціна, перевірити яку можна в онлайн-калькуляторах для різних страховиків, порівнявши їх розцінки;
 • можливість ретельно ознайомитися з договором, вибравши найбільш комфортні умови співпраці;
 • немає необхідності витрачати час на відвідування стаціонарних відділень навіть для отримання документа, оскільки він моментально передається на електронну пошту клієнта.

Факт оформлення автоцивілки в онлайн-режимі фіксується базою МТСБУ автоматично.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info