Автоцивілка в Дніпрі

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Дніпрі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Дніпропетровськ, який в 2016 році був перейменований в Дніпро, є одним з великих міст України, його населення складає більше мільйона чоловік. Не дивно, що для такого великого міста питання про оформлення автоцивілки є актуальним, а для недосвідчених водіїв потрібна постійна додаткова інформаційна підтримка. У цій статті ми висвітлимо основні моменти, зв’язкові з придбанням автоцивілки.

ОСАГО в Дніпрі: основні характеристики

Поліс ОСЦПВ – відноситься до обов’язкового страхування авто. Це означає, що будь-який водій, сідає за кермо і виїжджає на проїжджу частину, повинен мати при собі чинну страховку даного типу. Основною характеристикою поліса є те, що він призначений для відшкодування збитку постраждалій в ДТП стороні. Це означає, що в разі аварії, що сталася з вашої вини, компенсація збитку потерпілим буде здійснюватися за вашим чинним полісом.

Якщо ж ви є постраждалим, то компенсувати збитки буде страхова компанія винуватця аварії. Законодавчо встановлено можливі суми компенсації:

 • максимальне покриття матеріальних збитків становить до 130 тис. грн.,
 • компенсація ж шкоди, завданої здоров’ю та життю людини, може становити до 260 тис. грн.

Точну суму компенсації встановлює страхова компанія після проведення експертизи отриманих ушкоджень. Важливо пам’ятати, що автоцивілка в Дніпрі не покриває витрат на відновлення авто, винуватцем дорожньої пригоди, вона також не покриває витрат, пов’язаних з іншими пошкодженнями автомобіля (викрадення, пошкодження на стоянці і т.д.).

Вартість автоцивілки в Дніпрі

Автоцивілка в Дніпрі не має точно певної вартості. Для кожного з автомобілів вона буде індивідуальною і формується, виходячи з сукупності коефіцієнтів. Ціна ОСЦПВ в Дніпрі залежить від таких основних коефіцієнтів:

 • термін дії поліса;
 • тип автомобіля (вантажний або легковий);
 • об’єм двигуна, марка і рік випуску машини;
 • коефіцієнт населеного пункту (реєстрація авто в місті, передбачає великі ризики ніж в селищі чи селі, що впливає на ціну поліса).

Автоцивілка в Дніпрі може також припускати використання інших коефіцієнтів, не заборонених законодавством.

Пільгові категорії громадян

Окремі групи громадян мають право на отримання знижок при оформленні поліса або позбавлені від необхідності його оформляти. Так, учасникам бойових дій (включаючи АТО) дозволено не оформляти даний поліс, а в разі аварії, що сталася з їхньої вини, збиток буде компенсуватися за рахунок коштів Моторного бюро України.

Пенсіонери, громадяни із інвалідністю 2 групи, мають право на отримання п’ятдесятивідсоткової знижки при оформленні даного поліса. Повний перелік пільгових категорій громадян і їх прав, законодавчо затверджений відповідним законодавчим актом (Законом про автоцивільної відповідальності).

Де в Дніпрі оформити автоцивілку?

Оформити ОСЦПВ в Дніпрі можна в будь-який сертифікованій страховій компанії. Однак в еру цифрових технологій можна з легкістю обійтися без відвідування офісу. Купити ОСЦПВ в Дніпрі можна, не виходячи з дому. Після офіційного запуску роботи електронного поліса ОСЦПВ, його можна придбати онлайн, не витрачаючи час на поїздки.

Для цього варто скористатися інтернет-платформою, на якій представлені кращі пропозиції від провідних страхових компаній. Вибравши для себе підходящу страхову, залишається лише заповнити електронну форму і відправити її на узгодження страховику.

Весь процес оформлення і узгодження займає не більше 10 хвилин. Після узгодження, менеджер висилає форму для оплати, а після перерахування грошей, вам на електронну пошту висилається готовий електронний поліс. Його можна зберігати в смартфоні або в роздрукованому вигляді разом з іншими документами.

Куплений онлайн поліс має таку ж легітимність, як і той, що оформлений в офісі страховика. Перевагами електронного поліса є швидкість його оформлення, підвищений захист від підробок (більш надійний, ніж паперовий варіант), а також ціна (він дешевше на 5-10% ніж паперовий аналог).

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info