Автоцивілка в Чернігові

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Чернігові

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Автоцивілка є обов’язковим видом страхування для машин і мотоциклів (а також мопедів і моторолерів з об’ємом двигуна більше 50 кубів і потужністю від 4 кВт). Автоцивілка в Чернігові захищає життя і здоров’я, майнові інтереси учасників руху в разі ДТП, коли страхова компанія винуватця події виплачує постраждалим компенсація за встановленими законодавчо обсягами виплат.

Як працює автоцивілка в Чернігові?

Іншою назвою автоцивілки є абревіатура ОСЦПВ. Цей вид полісів має і аналоги в інших країнах. Головна мета даної страховки – забезпечити відшкодування шкоди потерпілим особам. Ліміти виплат для України такі:

 • до 130 тис. грн. для покриття витрат при необхідності відновлення майна потерпілих;
 • до 260 тис. грн. при нанесенні шкоди життю і здоров’ю людей у разі каліцтва, що вимагає медичного втручання або при загибелі учасників руху.

При бажанні продумана система посилених виплат, що дозволяє за не більшу доплату страхувати свою автогромадянську відповідальність перед третіми особами за великим лімітами.

Якщо у водія, дії якого призвели до ДТП і визнаного винуватцем даної події, немає поліса, відшкодовувати збиток потерпілим він буде за рахунок власних коштів і до того ж виплатить штраф за відсутність ОСЦПВ в Чернігові.

Процедура звернення до страхової компанії, фіксації ДТП, виплат прописані законодавчо і є обов’язковими детермінантами в кожному договорі незалежно від типу страховика.

А от коштує автоцивілка в Чернігові у різних компаній з деякою різницею.

Вартість автоцивілки в Чернігові

Вартість ОСЦПВ в Чернігові залежить від встановленого страховиком для даного населеного пункту коефіцієнта. Він розраховується з урахуванням:

 • марки і моделі авто, об’єму двигуна;
 • трафіку в місті, статистичних даних по кількості ДТП за попередній період, з яких страховик робить висновок про власні ризики.

Ціна не має прив’язки до досвіду водіння і віку водія, кількості осіб, які мають законні підстави керувати ТЗ, як у випадку з добровільним страхуванням КАСКО.

Де в Чернігові оформити ОСЦПВ?

Купити автоцивілку в Чернігові вигідніше і зручніше через онлайн-ресурси. Переваг цілий список:

 • електронний поліс ОСЦПВ автоматично надсилається клієнту на його e-mail і може зберігатися на телефоні, планшеті або друкуватися;
 • надавати патрульній службі можна саме електронний варіант, оскільки законодавець передбачив таку опцію;
 • дані про наявність поліса у водія автоматично після оформлення документа надходять до бази МТСБУ;
 • немає необхідності витрачати час на відвідування і пошук в Чернігові офісів і розгляд односторонніх умов співпраці без можливості порівняти компанії-страховики по сервісу і вартості;
 • на онлайн-майданчиках розміщуються дані про вже перевірених і надійних гравців страхового ринку;
 • за відгуками і статистикою виплат за попередній період можна сформувати власне уявлення про конкретного страховика;
 • заздалегідь прорахувати витрати можна самостійно по калькуляторах на ресурсі.

Купити вигідно ОСЦПВ можна за кілька хвилин, підібравши найбільш релевантні пропозиції за особистими вимогами до страховика з цілого спектра гравців ринку, представлених на ресурсі.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info