Автоцивілка у Вінниці

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною у Вінниці

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Вінниця є одним з найстаріших міст України з населенням близько 370 тис. чоловік. Для історичного центру міста характерним є вузькі вулички, але є і нові житлові квартали. Насолоджуючись архітектурою і випустивши з виду досить жвавий трафік, можна легко потрапити в ДТП. Убезпечити себе від непередбачених ситуацій, як з власної вини, так і з вини інших учасників руху допоможе страховка.

Поняття обов’язкового страхування

Згідно з чинним законодавством, оформити автоцивілку в Вінниці зобов’язаний кожен водій. Вона забезпечує відшкодування збитків постраждалій стороні. А для самого винуватця – це спосіб уберегти себе від значних витрат в результаті ДТП. Зокрема автоцивілка покриває:

 • до 130 тис. грн. кожному постраждалому в результаті нанесення шкоди майну (ТС);
 • до 260 тис. грн. на одну людину при нанесенні шкоди життю і здоров’ю потерпілих.

Таким чином, ОСЦПВ в Вінниці вигідно всім учасникам руху.

Скільки коштує автоцивілка у Вінниці?

Вартість поліса ОСЦПВ в першу чергу турбує водіїв. Автоцивілка в Вінниці регулюється законодавчо. Це зумовлюється:

 • загальним підходом до оцінки ризиків і типів страхових випадків;
 • фіксованими сумами страхових внесків, з невеликим відхиленням на коефіцієнт компанії-страховика;
 • стандартизовану систему відшкодування витрат та ін. моменти.

Однак ОСЦПВ в Вінниці, як і інші види страховок, оформляються з урахуванням:

 • типу і марки ТС (об’єм двигуна, клас авто та ін.);
 • особистість водія (наявність пільг, лояльність до певної компанії-страховика);
 • аналітичні дані щодо кількості страхових випадків в певної локації.

Самостійно прицінитися і вибрати найбільш прийнятний варіант співпраці і компанію-страховика можна онлайн завдяки розміщеним на ресурсах калькуляторах. Однак остаточна ціна буде розраховуватися за безпосередньої оформленні договору.

Де у Вінниці оформити ОСЦПВ?

За досить простою і навіть більш вигідною процедурою автоцивілка в Вінниці оформляється на спеціалізованих сайтах, де представлені найбільш релевантні типи співпраці від вже перевірених і надійних страхових компаній. Для оформлення автоцивілки буде потрібно всього кілька хвилин часу і мінімальний пакет документів.

Автоцивілка у Вінниці оформляється при наявності:

 • посвідчення водіїв і власника;
 • свідоцтва про реєстрацію ТЗ і даних тех. паспорта.

Електронний поліс ОСЦПВ може зберігатися на гаджетах, бути роздрукованим. І той, і інший варіант визнані законними і дозволяють захистити себе від штрафу за відсутність обов’язкової страховки, а також швидко вирішити на місці питання із оформлення ДТП.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info