Автоцивілка у Львові

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною у Львові

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Кожен водій, який бажає безпечно і з дотриманням закону пересуватися по країні, повинен мати поліс обов’язкового страхування або автоцивілку ОСЦПВ. Такий документ дозволяє водієві мати впевненість в тому, що в разі настання ДТП з його вини, завдані збитки буде виплачувати страхова компанія. Крім того, за відсутність ОСЦПВ у Львові або іншому місті можна отримати штраф. Давайте розбиратися в особливостях оформлення поліса.

Особливість поліса ОСЦПВ у Львові

Автоцивілка у Львові, як і в будь-якому іншому населеному пункті, вважається обов’язковим документом для водіїв. При відсутності такого документа доведеться виплачувати штраф в розмірі 850 грн., а при неможливості надати поліс в даний момент (в разі ДТП або на прохання поліції), але його наявності в оформленому вигляді, розмір штрафу становитиме 425 грн.

Принцип дії ОСЦПВ полягає в тому, що власникові машини, який буде винуватцем ДТП, доведеться виплачувати збиток іншому учасника дорожньо-транспортної пригоди. Якщо ж буде ОСЦПВ, то всі матеріальні витрати будуть відшкодовані компанією-страховиком.

Також варто розуміти, що автоцивілка у Львові не покриває витрати винуватця дорожньо-транспортного засобу на ремонт його машини. По автоцивілці не вдасться отримати виплати, якщо машина була зламана, пошкоджена іншими особами. Для цього буде потрібен інший вид страхування – КАСКО.

Що потрібно, щоб оформити автоцивілку у Львові?

Для оформлення обов’язкового страхового поліса буде потрібен український паспорт або права автомобіліста. Також потрібен технічний паспорт або свідоцтво про реєстрацію. Обов’язково – код ІПН.

Оформлена страховка може діяти протягом 15 днів і до 1 року.

Скільки коштує ОСЦПВ у Львові?

Щоб точно розрахувати вартість страхування, краще скористатися онлайн-калькуляторами, які є на сайтах страхових компаній. Але є певні чинники, які впливають на те, у скільки обійдеться автоцивілка у Львові. До таких відносять:

 1. Місце, де прописаний автовласник. Цей показник важливий, оскільки кожен населений пункт, має різні коефіцієнти розрахунку вартості. Це в першу чергу стосується стану доріг в тому чи іншому регіоні.
 2. Період, на який оформляється страховка. Наприклад, людині необхідно поїхати в інше місто (відрядження), тривалістю в 15 діб. А в звичайні дні він не використовує машину. Йому немає сенсу оформляти страховку на цілий рік. Але тут потрібно враховувати, що чим меншою буде тривалість страхування, тим вище виявиться остаточна ціна.
 3. Рівень середньої вантажопідйомності машини.

У будь-якому випадку обов’язкове страхування авто у Львові стане вигідним рішенням, адже, не маючи поліса доведеться всі витрати при ДТП погашати самостійно. А за нанесення фінансового збитку буде потрібно сплатити 130 000 грн., а за шкоду здоров’ю і життю людини – 260 000 грн.

Де у Львові оформити ОСЦПВ?

Найкраще купити електронний поліс ОСЦПВ в онлайн-режимі. Переваги такого рішення:

 • суттєва економія часу, адже на оформлення буде потрібно до 15 хвилин;
 • можливість вибору страхової компанії з великого списку, який надається в інтернеті;
 • швидка відправка оформленої страховки на електронну пошту.

Автоцивілка у Львові, оформлена через інтернет, дозволить безпечно пересуватися по місту і за його межами.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info