Автоцивілка в Кропивницькому

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Кропивницькому

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Автоцивілка в Кропивницькому – документ, без якого подорож по рідній країні не буде законною і безпечною. Головне призначення автоцивілки – захистити потерпілих в дорожньо-транспортній пригоді, гарантуючи їм покриття фінансових витрат на відновлення машини або лікування.

Дана практика успішно використовується у всьому світі, наша країна не стала винятком.

Скільки витрат покриває автоцивілка в Кропивницькому?

Коли настає страховий випадок, винуватцю слід звернутися в СК з підготовленою заявою, передати інформацію про страховика постраждалим і правоохоронним органам. Розмір компенсацій становить:

 • 130 тис. грн., щоб відшкодувати всі витрати на покриття фінансових збитків;
 • 260 тис. грн., щоб покрити всі витрати в разі нанесення шкоди людському житті і здоров’ю.

Якщо суми збитків вище, ніж зазначений мінімум по ОСЦПВ в Кропивницькому, тоді різницю доведеться погашати безпосередньо водієві, який став винуватцем ДТП.

Як оформити автоцивілку в Кропивницькому?

Автоцивілка або ОСЦПВ оформляється при наявності невеликої кількості документів:

 • паспорта громадянина України, коду ІПН;
 • реєстраційного свідоцтва на машину;
 • тех. паспорта;
 • посвідчення водія.

Буває так, що машиною користуються відразу кілька водіїв. Тоді обов’язковою умовою є внесення всіх даних в автоцивілку про кожного з них.

Скільки коштує автоцивілка в Кропивницькому?

Вартість ОСЦПВ в Кропивницькому (колишньому Кіровограді) регулюється на законодавчому рівні, але кожна страхова компанія відштовхується також і від додаткових моментів:

 • завантаженість автомагістралей міста;
 • обсягу двигуна транспортного засобу;
 • інших нюансів.

Вкрай важливо підібрати відповідальну страхову компанію, яка буде своєчасно сплачувати кошти. Для цього обов’язково знайомляться з рейтингами СК, відгуками клієнтів.

Де в Кропивницькому оформити ОСЦПВ?

Автоцивілка в Кропивницькому найлегше оформляється через інтернет. Даний формат має ряд переваг, серед яких:

 • вигідна ціна, яка легко прораховується за допомогою онлайн-калькулятора на сайтах компаній;
 • достатня кількість часу для порівняння умов договорів, пошук найбільш комфортної форми співпраці;
 • економія часового ресурсу, адже немає необхідності їхати і шукати стаціонарні відділення, щоб забирати документ, він моментально потрапляє на електронку.

Електронний поліс ОСАГО автоматично відправляється в базу МТСБУ. Купити страховку в Кропивницькому в онлайн-режимі – швидко і зручно, а сам документ можна завантажити на телефон, в роздруківці немає необхідності.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info