Автоцивілка в Харкові

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
  • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Харкові

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

 

 

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
  1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
  2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
  3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
  4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Оформлення поліса ОСЦПВ в Харкові

Харків – один з найбільш великих міст України. Він є найважливішим центром промислового і наукового розвитку країни, а населення міста становить близько 1,5 мільйона чоловік. Природно, що дороги міста наповнені великою кількістю автомобілів і з кожним днем їх кількість збільшується. Із ростом кількості наземного транспорту зростає і необхідність в оформленні страховок ОСЦПВ, що є невід’ємним видом страхування для всіх автомобілістів. У цій статті ми розповімо, що таке обов’язкове страхування авто і де можна швидко оформити автоцивілку.

Автоцивілка в Харкові

По всій території України діє закон про обов’язкову цивільну відповідальність, який визначає основні правила оформлення і використання страхового поліса ОСЦПВ (автоцивілки). Відповідно до даного закону, все автолюбителі в обов’язковому порядку повинні оформляти поліс ОСЦПВ, який в разі дорожньо-транспортної пригоди покриває збитки, завдані потерпілій стороні. Це означає, що при аварії страхова компанія відшкодовує збиток постраждалій стороні за рахунок поліса винуватця ДТП. Якщо ж у винуватця події немає чинного поліса страхування, то крім штрафу за грубе порушення закону, він буде зобов’язаний особисто відшкодувати завдані постраждалими збиток.

Що покриває поліс ОСЦПВ?

ОСЦПВ в Харкові як і в інших містах і населених пунктах України покриває збитки, завдані здоров’ю і життю потерпілої сторони, а також компенсує їй матеріальні витрати на ремонт транспортного засобу, що виникли внаслідок аварії. Виплата компенсації залежить від ступеня тяжкості отриманих ушкоджень, і розраховується після оцінки страховою компанією. Згідно із законодавством компенсація збитку не повинна перевищувати: 130 тис. грн., Якщо мова йде про шкоду, завдану майну, а також 260 тис. грн. – якщо внаслідок аварії було завдано шкоди здоров’ю і життю людини. Остаточну суму компенсації встановлює страхова компанія, після врахування всіх факторів кожного індивідуального випадку.

Де в Харкові оформити автоцивілку?

ОСЦПВ в Харкові можна оформити, звернувшись до будь-якої, страхової компанії, що пройшла акредитацію. Варто відзначити, що ринок страхових послуг переповнений різноманітними пропозиціями від недобросовісних компаній. Тому до вибору страхової компанії потрібно підійти зважено, а також, перш ніж укладати договір, ознайомитися з її діяльністю і репутацією.

Зверніть увагу, що з 2017 року в Україні законодавчо врегульовано питання дії електронного поліса ОСЦПВ. Це означає, що оформити ОСЦПВ в Харкові можна онлайн, не виходячи з дому. Для цього потрібно скористатися онлайн-платформою, де вибрати страхову компанію, заповнити форму з необхідною інформацією. Онлайн-оформлення ОСЦПВ в Харкові займає лічені хвилини. Готовий, повністю легітимний поліс вже через кілька хвилин після оформлення надсилається Вам на пошту. Його можна зберігати в своєму смартфоні або при бажанні роздрукувати і зберігати з іншими водійськими документами. На нашому сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію про переваги електронного поліса, а також зможете вибрати для себе найбільш підходящий варіант страховки. Для об’єктивності вибору ми склали рейтинги страхових компаній за видами страхових послуг, що поліпшить інформаційну платформу для прийняття рішення.

Скільки коштує ОСЦПВ в Харкові?

Вартість автоцивілки в Харкові, як і в будь-якому інших місті України, формується, виходячи з певного переліку коефіцієнтів. Серед них можна назвати: марка і вік машини, об’єм двигуна, стаж і страхова історія водія і т.д. Ціна поліса формується індивідуально, в кожному окремому случає. Купити ОСЦПВ в Харкові, а також інші види страхових полісів, можна скориставшись послугами нашої компанії.

Для розрахунку вартості не потрібно вносити ніяких особистих даних, тільки місце прописки (Харків) і обсяг двигуна автомобіля. В результаті Ви побачите ціни всіх відомих страхових компаній і зможете підібрати підходящу пропозицію саме для Вас.

 

Розрахувати вартість

 

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info