Туристична страховка для вагітних

Туристична страховка для вагітних Туристична страховка

Вагітність – прекрасний час для жінки, який дає їй можливість більше часу присвятити собі і благополуччю свого майбутнього малюка. Вже давно минули ті часи, коли вважалося, що вагітним не можна подорожувати. Зараз багато сучасних майбутніх мам проводять час у приємних зарубіжних подорожах, що забезпечують їм емоційну розрядку, наповнюють життя яскравими емоціями.

Піклуючись про себе і свою майбутню дитину, перед подорожжю слід обов’язково відвідати лікаря, а також оформити правильну страховку. У цій статті ми підібрали основну інформацію, яка стане корисною при підборі страхового поліса.

Туристична страховка для вагітних: основні характеристики

Подорожуючи авіатранспортом, пам’ятайте, що діючими правилами авіаперевезень передбачені певні обмеження для майбутніх мам. Так, вагітна жінка може летіти літаком до 35 тижня вагітності (якщо вона чекає одну дитину), в разі якщо дітей більше, обмеження вступають із 32 тижня вагітності. Також не можна скористатися авіатранспортом, якщо після пологів пройшло менше семи днів.

В Україні, беручи до уваги дані обмеження, страхові компанії розробили кілька типів страхових договорів, що залежать від терміну вагітності (до 12, 24, 28 і 31 тижнів вагітності). Також існує типовий договір, який передбачає термін вагітності до 36 тижнів. Він укладається тільки при особистій відповідальності пасажирки.

У разі використання наземного транспорту, страховка для вагітних за кордон не має обмежень. Кожна жінка сама визначає для себе доцільність поїздки, виходячи з свого самопочуття і рекомендацій лікаря.

Як вибрати страховку для вагітних?

Страхування вагітних, що виїжджають за кордон – досить делікатне питання, пов’язане з підвищеними ризиками, не всі страхові компанії укладають такі договори. Підвищені ризики подорожі дають можливість багатьом страховим компаніям знижувати страхові виплати за рахунок «виникнення непередбачених обставин».

Уникнути цього допоможе комплексне медичне обстеження і надання страховій компанії всіх медичних висновків, які доводять відсутність патологій і підвищених ризиків. Це допоможе чітко визначити в договорі страхування можливі ризики і не дасть можливості страховику в подальшому знизити виплати, мотивуючи це відсутністю інформації.

При виборі страхової компанії слід детально ознайомитися з умовами договорів і підібрати для себе більш прийнятний варіант. Особливу увагу слід звернути на чіткість формулювання переліку страхових ризиків. Нагадаємо, що страховка не покриває передчасні пологи, які можуть початися під час подорожі. Витрати в даному випадку будуть компенсуватися за рахунок майбутніх батьків.

Як оформити туристичну страховку на вагітних?

При оформленні туристична страховка для вагітних не має особливих процедур. Заздалегідь слід підготувати такі документи:

  • закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Також не виключено, що потрібно буде подати довідку від лікаря із зазначенням терміну вагітності і підтвердженням відсутності патологій.

Страхування вагітних при виїзді за кордон – важливий крок, тому обов’язково потрібно уважно читати умови, при яких буде компенсація. Вони повинні трактуватися однозначно, що допоможе уникнути зайвих неприємностей в разі отримання необхідної компенсації.

Перелік стандартних ризиків рекомендується розширити специфічними, наприклад:

  • надання невідкладної гінекологічної допомоги, на терміні вагітності, що не перевищує 31 тиждень;
  • медична допомога при передчасних пологах;
  • медична допомога новонародженому при передчасних пологах.

Ціна медичного полісу

Вартість медичного полісу розраховується індивідуально для кожного мандрівника. Страховка вагітних, котрі виїжджають за кордон, передбачає врахування таких факторів:

  • час дії поліса;
  • регіон планованого відвідування (Європа, Азія і т.д.);
  • мінімальний розмір покриття страховки (він розраховується в євро або доларах і залежить від країни перебування);
  • перелік застрахованих ризиків.

У комплексі ці чинники впливають на остаточну вартість поліса.

Де краще оформити страховку?

Поліс можна оформити у будь-якого акредитованого страхового оператора, що надає послуги страхування для вагітних жінок. Слід звернути увагу на акредитацію страховика в країні планованої поїздки. Це можна перевірити на сайті консульства цієї країни.

Для економії часу і грошей, найкраще скористатися послугами онлайн-платформи і укласти договір страхування, не виходячи з дому. Електронний поліс має таку ж легітимність, як і паперовий сертифікат. Він оформляється протягом 5-10 хвилин і проходить повний цикл узгодження з менеджерами компанії.

При необхідності, можна отримати комплексну консультацію у менеджерів, які чітко дадуть відповідь на всі питання. Електронна страховка більш надійно захищена від підробок. Протягом декількох хвилин після оформлення, вона відображається в єдиному реєстрі EWA, що можна перевірити самостійно.

Зберігати поліс можна як в електронному вигляді, закачавши його на свій смартфон, так і в роздрукованому варіанті, зберігаючи разом з іншими документами мандрівника.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info