Туристична страховка для дитини

Туристична страховка для дитини Туристична страховка

Незалежно від цілей поїздки самих батьків, для дітей будь-який відпочинок – активний. Очікувати, що чадо буде просто лежати біля басейну і засмагати, не варто, навіть при дуже спокійному характері. Пізнавати і пробувати щось нове, отримувати емоції – це те, до чого прагнуть всі без винятку малюки.

Як вибрати страховку для дитини?

Туристична страховка для дитини – реальний шанс не втратити будь-які тривожні моменти і подбати про здоров’я свого чада. До того ж, саме такий поліс часто стає гарантією відпочинку і для батьків, незначних фінансових витрат в чужій країні і відсутності емоційного зриву від хвилювань при настанні неприємностей.

Перед тим, як оформити дитячу страховку для виїзду за кордон, потрібно проаналізувати загальний стан дитини:

  • на наявність алергій або хронічних захворювань;
  • поведінки на дитячих майданчиках – схильності до травм.

Часто останнє передбачає страховка для дитини за кордон з опцією «активний відпочинок». Сюди ж відноситься і бажання підлітків покататися на «бананах», морських скутерах або з високих водних гірок. Сума покриття не повинна бути нижче встановленого нормативними документами країни перебування розмірами (зазвичай від 30 тис. Євро).

Важливим є і, хоча б оглядовий інформаційний аналіз найбільш небезпечних для мандрівників захворювань в регіоні перебування. Наприклад, лихоманка Денге поширена у В’єтнамі, Таїланді і низці інших страх, а опіки – само собою зрозумілий ризик при пляжному відпочинку.

До потенційних неприємностей також потрібно зараховувати:

  • укуси комах або тварин;
  • теплові удари;
  • отруєння;
  • необхідність екстреної стоматологічної допомоги;
  • травми, що вимагають складної і дорогої діагностики;
  • коронавірус.

Туристична страховка для дитини повинна відповідати головним принципам:

  • мати потрібний оптимальний (або розширений) пакет страхових випадків;
  • припускати невідкладність надання оперативної допомоги в зручних для страхувальника регіонах (територіальна локація мед. установи, з якою працює асистанс);
  • не обмежувати кількість візитів до фахівців, інакше за 2-3 візит батькам доведеться заплатити самостійно.

В іншому, страхування дитини для поїздки за кордон схоже на страховку для дорослої людини. Воно може:

  • мати франшизу – суму, яку покриває страхувальник зі своєї кишені;
  • передбачає надання амбулаторного та стаціонарного типів лікування;
  • гарантує доставку пацієнта до мед. установи або виклик лікаря до нього, оплату ліків і процедур.

Відмінним варіантом стане пункт про можливість організувати супровід дитині при виникненні ситуації, коли батьки самостійно не можуть доставити його на батьківщину.

Як оформити туристичну страховку на дитину?

Страховка на дитину для виїзду за кордон оформляється практично ідентично тій, що купують для себе дорослі. Єдиний нюанс – в необхідності надати дані закордонного паспорта одного з батьків, або дані з документа малюка, якщо у самої дитини вже є загранка. У разі, якщо дитина вписана в закордонний паспорт батьків, то саме цей документ береться до уваги.

Туристична страховка для дитини купується вигідно і буквально за кілька хвилин з онлайн-ресурсу. Тут можна проаналізувати пропозиції кількох провідних компаній, чия надійність не викликає сумнівів (за кількістю клієнтів, терміну роботи на ринку, сумами виплат за попередній період). А також заздалегідь прорахувати, у скільки обійдеться той чи інший пакет по страховці.

Після здійснення покупки, поліс автоматично генерується на електронну скриньку страхувальника. Зберігати його зручно в гаджетах, що завжди під рукою. Але можна і в роздрукованому вигляді, що часто зручно при перевірці документів на кордоні.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info