Страховка для візи в Польщу

Туристична страховка

Для України з країнами Євросоюзу встановлено безвізовий режим. Це означає, що маючи біометричний паспорт будь-який українець, може відвідати Європу без оформлення візи. Це, звичайно, істотно спрощує можливість побачити бажані європейські пам’ятки, але не скасовує необхідність оформлення ряду інших необхідних документів, які будуть затребувані прикордонниками при проходженні паспортного контролю. Давайте ж детально розберемося, що потрібно для поїздки в Європу, а саме до Польщі.

Документи, необхідні для виїзду в Єврозону

Якщо метою подорожі є туризм, то при паспортному контролі у Вас повинні бути з собою такі документи:

 • біометричний паспорт, термін дії якого не закінчиться під час поїздки (зверніть на цей пункт особливу увагу, адже кожна з країн може пред’являти свої вимоги до терміну дійсності документа);
 • квитки на зворотний шлях ;
 • документи, що підтверджують бронювання житла на час перебування в країні;
 • підтверджена наявність певної грошової суми (вона відрізняється в різних країнах), що покриває мінімальні витрати туриста на проживання протягом часу, проведеного в країні;
 • обгрунтування мети здійснення подорожі;
 • правильно оформлена і діюча мед. страховка.

Якщо з основним переліком документів питань не виникає, то ось останній його пункт вимагає додаткового роз’яснення.

Чи потрібна страховка в Польщу

Поліс медичного страхування – обов’язковий документ, без якого неможливо пройти паспортний контроль і потрапити на територію іншої країни.

Чи потрібна страховка в Польщу з біометричним паспортом?

Як вже сказано вище, поліс є обов’язковим, це не залежить від наявності біометричного паспорта. Страховка для візи в Польщу, рівноцінно, як і для інших європейських країн, оформляється, виходячи з цілей поїздки. Якщо метою є туризм, то поліс включає в себе специфічні для туристичних поїздок опції страхування. Страховка для виїзду за кордон на роботу в Польщу має розширений перелік страхових випадків, спрямований на забезпечення безпеки людини, що займається трудовою діяльністю.

Яка страховка потрібна для роботи в Польщі?

Збираючись на заробітки в Польщу, необхідно оформити робочу візу. При подачі документів в консульство, одним з обов’язкових документів, що надаються є страховка для виїзду в Польщу на роботу. Представник консульства в обов’язковому порядку перевіряє акредитацію страхової компанії, строк дії страховки (вона повинна покривати весь період перебування в європейській країні, плюс ще п’ятнадцять днів після повернення людини додому), а також види страхових випадків, що покриваються даними полісом.

Поліс повинен покривати такі основні види страхових випадків:

 • отримання виробничих травм;
 • надання невідкладної допомоги потерпілому;
 • екстрена госпіталізація в лікарню;
 • оплата витрат з повернення людини додому, в разі неможливості лікування за кордоном (в цей же пункт входить репатріація тіла, в разі смерті людини).

Це мінімальний перелік для страховки для роботи в Польщі, але він може бути розширений виходячи з переваг особи, яка страхується.

Підібрати страховку для роботи в Польщі

Особливу увагу потрібно звернути на мінімальний розмір покриття отриманої шкоди. Він повинен становити не менше тридцяти тисяч євро. Страховиками також пропонуються для оформлення поліси, де виплати можуть складати 50 і навіть 100 тис. євро. Доцільність оформлення таких документів варто розглядати в індивідуальному порядку. Вона залежить від ступеня небезпеки і травматизму роботи, загального стану здоров’я (наявності хронічних захворювань, які можуть загостритися під час перебування за кордоном), а також бажання людини. Страховий ліміт зазначений в полісі, означає, що витрати на лікування в рамках цієї суми можуть бути покриті за рахунок страхової компанії. У разі перевищення витратами суми ліміту, інше потрібно оплатити за свій рахунок. Якщо майбутня робота передбачає водіння транспортного засобу, то пункт цивільної відповідальності також потрібно обов’язково вказати в страховому документі.

Які страхові компанії підходять для візи в Польщу?

Представництво Польщі в Україні досить педантично ставиться до оформлення документів, потім для інформаційної підтримки громадян на своєму сайті публікує список надійних страхових компаній, які зарекомендували себе з професійного боку, і не мають нарікань при виникненні страхових випадків. З цього списку і рекомендується вибирати страховика, щоб, перебуваючи за кордоном, відчувати себе більш захищеним.

Ось топ 10 страхових компаній, які підходять для візи в Польщу:

 1. СК „ОМЕГА”/SK „OMEGA”
 2. ПрАТ СК „Провідна”/ PAT SK „Providna”
 3. ПрАТ СК „ПЗУ Україна”/ PAT SK PZU Ukraina
 4. ПрАТ СК „Еталон”/PAT SK „Etalon”
 5. ПрАТ СК „Універсальна”/PAT SK „Universalna”
 6. ПрАТ УСК „Княжа Вієнна Іншуранс Груп”/PAT USK „Knyazha Vienna Insurance Group”
 7. АТ СК АРКС/ AT SK „ARKS”
 8. ПрАТ „Європейське Туристичне Страхування”/ PAT „Evropeyske Turystychne Strakhuvannya”
 9. ТДВ СК „Гардіан”/TDV SK „Hardian”
 10. ПрАТ СК „Євроінс Україна”/PAT SK „Evroins Ukraina”

Яку страховку вибрати для поїздки в Польщу?

Як ми вже говорили, страховий поліс залежить від мети перебування за кордоном. Вирушаючи подорожувати, слід оформити страховку туриста, де будуть перераховані страхові випадки, які можуть виникнути під час перебування за кордоном. Якщо ж поїздка передбачає роботу за кордоном, то і страховка повинна відповідати цієї мети.

Де купити страховку для роботи в Польщі?

Вибравши страхову компанію зі списку рекомендованих, можна відвідати її офіс і звернувшись до менеджера, особисто бути присутнім при оформленні документів. Інший більш ефективний варіант – оформити поліс онлайн. Обидва варіанти дають можливість оформлення легітимного документа. Відмінність полягає лише у витраченому часі. Поїздка в офіс і оформлення документів займе набагато більше часу, ніж використання онлайн-платформи.

Підібрати страховку для роботи в Польщі

Електронний поліс, оформлений онлайн, можна закачати собі на смартфон і він завжди буде під рукою.

Вартість страховки для роботи в Польщі?

Звичайно ж, більшість громадян турбує питання, скільки коштує страховка для робочої візи в Польщу, адже зайві витрати перед поїздкою небажані. На це питання немає однозначної відповіді, адже ціна поліса формується від сукупності багатьох факторів. Основними серед них є:

 1. Час дії поліса. Річні страховки будуть дорожчі, ніж видані на короткий час.
 2. Види страхових випадків. Чим ширший перелік страхових випадків, що покриваються полісом, тим його ціна буде більшою.
 3. Страховий ліміт. Чим більша сума покриття збитків, тим вище вартість документа.
 4. Індивідуальні особливості роботи і страхованої особи.

Мінімальна вартість поліса становить близько 300 гривень і підвищується в залежності від його особливостей.

Розрахувати точну ціну допоможе онлайн калькулятор, що знаходиться на сайті страхової компанії. Він дасть точне розуміння про вартість документа з урахуванням всіх його індивідуальних особливостей.

Чи можна купити страховку на кордоні з Польщею?

Деякі страхові компанії надають такий сервіс прямо на кордоні. Але, тут слід звернути увагу, що при оформленні на кордоні, послуга буде коштувати значно дорожче, а компанія-страховик може виявитися не зі списку надійних. Щоб уникнути неприємностей, ми рекомендуємо займатися оформленням документів не в останній момент, а підходити до цього питання виважено і ретельно. Це допоможе забезпечити свою безпеку в подорож і не переплачувати зайві гроші.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info