Зелена карта в Сумах

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Сумах

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Для виїзду за кордон на своєму транспортному засобі, при реєстрації в м. Суми чи іншому місті України, необхідно мати спеціальний документ – Грін карту. Він підтверджує страхування автоцивільної відповідальності водія в 48 країнах-учасниках угоди.

Що гарантує зелена карта в Сумах?

Страховка такого типу не замінює ОСЦПВ на території України і діє виключно за кордоном. Однак принцип той же. Грін карта в Сумах забезпечує відшкодування:

  • матеріального збитку майну потерпілих внаслідок ДТП;
  • коштів на лікування при травмуванні або смерті учасників руху.

Ліміти виплат в кожній країні встановлюються на законодавчому рівні.

Хто повинен купити зелену карту в Сумах?

Оформити Green Card має право як власник авто, так і будь-який водій, що на законних підставах ним керує. По суті, Зелена карта присвоюється машині або будь-якому іншому транспортному засобу, яким користуються за кордоном.

Які дані необхідно вказати?

Зелена карта в Сумах видається при наявності документів на авто та документів страхувальника. Якщо зробити собі Грін Карту хоче не власник ТЗ, то потрібно надати підтверджуючі право керування ним дані (найчастіше це доручення).

Щоб купити документ, вказують кількість країн для відвідування і період, на який планується поїздка.

Скільки коштує зробити зелену карту в Сумах

Мінімальний термін – 15 діб, максимальний – 1 рік. Від цих факторів безпосередньо залежить і ціна. Зелена карта в Сумах легко і просто оформляється онлайн. Та й вартість тоді істотно нижче. Вартість зеленої карти в Сумах можна дізнатися завдяки калькулятору.

Де зробити зелену карту в Сумах?

На нашому ресурсі представлені пропозиції надійних страхових компаній. Реєструється поліс, куплений онлайн, автоматично в базі МТСБУ протягом 10 секунд. А на вайбер і електронну пошту надходить ще швидше.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info