Зелена карта в Румунію

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту в Румунію за кращою ціною

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Поїздка на власному транспортному засобі в іноземні держави – мрія багатьох туристів. Але, деякі країни вимагають не тільки закордонний паспорт, а й спеціальну страховку на автомобіль. Зелена карта в Румунію – документ, без якого не вдасться потрапити в цю країну.

Чи потрібна зелена карта в Румунію?

Грін карта в Румунію – обов’язковий документ для перетину кордону з країною. Цей поліс потрібен, щоб надавати захист цивільної відповідальності водіїв, які подорожують на своїй машині в іноземні держави. Тому купити такий документ необхідно в обов’язковому порядку.

Принцип дії Грін карти аналогічний ОСЦПВ, тільки за межами України. При попаданні в дорожньо-транспортну подорож, винуватцем якого став українець, всю матеріальну шкоду буде покриватися страховою компанією за Зеленою картою в Румунію. Розмір виплат фіксується безпосередньо іноземною державою.

Зелена карта на авто до Румунії: особливості оформлення документа

Для оформлення Грін Карти на авто знадобиться надати дані з:

  • тех. паспорта, який відповідає стану автомобіля;
  • закордонного паспорта, актуального на даний момент укладання угоди;
  • посвідчення водія.

Автомобіль повинен мати номер, що відповідає вимогам ДСТУ. Також на лобове скло клеять наклейку UA, а машину комплектують вогнегасником і аптечкою.

Скільки коштує зелена карта в Румунію?

Вартість зеленої карти в Румунію формується на підставі декількох моментів:

  • періоду дії Green Card (мінімально на 15 днів, максимально – на 365 діб), пам’ятайте, що чим довше буде діяти Грін карта, тим нижче буде її ціна;
  • кількості країн, куди буде заїжджати турист на своєму авто;
  • вид транспорту, на який належить оформити страховку.

Також вартість Зеленої карти залежить і від курсу валют, зафіксованого на момент здійснення операції. Прорахувати ціну можна на онлайн-калькуляторах, які є на сайтах страхових компаній.

Де зробити зелену карту в Румунію?

Зелена карта в Румунію легко оформляється через інтернет. Для цього слід ознайомитися з пропозиціями страхових компаній. Потім треба буде вибрати найбільш підходящий варіант і заповнити невелику анкету. Далі потрібно зробити оплату. Отримати готовий поліс в Румунію можна за лічені хвилини на електронну пошту.

Купити зелену карту в Румунію через інтернет стане вигідним рішенням, що заощадить і час, і гроші водія.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info