Зелена карта в Молдову

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту в Молдову за кращою ціною

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Молдова приваблива для мандрівників красивими пейзажами, мальовничою природою і відносно недорогими цінами. Багато мандрівників вважають за краще вирушати в цю країну на своєму транспорті, адже це дає можливість в більшій мірі відчути колорит країни. При підготовці до поїздки у багатьох виникає питання, чи знадобиться зелена карта в Молдову, і де її краще оформити. У цій статті ми постаралися висвітлити основні нюанси оформлення Green Card.

Чи потрібна зелена карта в Молдову: основні характеристики

Зелена карта на авто в Молдову є обов’язковою умовою для поїздки. Наявність страховки перевіряється при перетині кордону, а також її можуть попросити надати місцеві поліцейські при перевірці документів. Відсутність поліса вважається адміністративним порушенням, а штраф може досягати 1600 євро.

Грін карта в Молдову за своєю суттю є страхуванням автоцивільної відповідальності (аналог ОСЦПВ, що працює всередині країни). У разі ДТП, вона передбачає компенсацію збитку потерпілій стороні за рахунок поліса винного водія.

Зелена карта компенсує як матеріальну шкоду (пошкодження авто та іншого майна), так і збиток, нанесений здоров’ю і життю людини. Сума компенсації залежить від законодавчо встановлених лімітів в країні відвідування.

Зелена карта в Молдову: країни дії

Грін карта легітимна на територіях понад 40 країн, які підписали міжнародний договір про взаємне визнання страхових полісів. Більшість країн перебувають на території Європи, а також ближнього зарубіжжя (країни СНД). Точний перелік країн-учасниць договору можна дізнатися в базі МТСБУ. Існує два типи поліса Грін карти:

  • для країн СНД (наприклад, Зелена карта в Молдову);
  • а також для відвідування країн Європи.

Якщо поїздка передбачає відвідування декількох країн, то краще вибрати поліс для Європи, він включає в себе і країни ближнього зарубіжжя. Його вартість трохи дорожче, але площа покриття набагато більше.

Скільки коштує зелена карта в Молдову?

Вартість зеленої карти в Молдову розраховується індивідуально для кожного автомобіля. Серед основних параметрів, що впливають на ціну страховки:

  • термін дії страховки. Мінімальний допустимий термін дії – 15 днів, максимальний – 1 рік;
  • параметри автомобіля (марка машини, об’єм двигуна і т.д.);
  • комісія агента.

Варто відзначити, що оформляючи страховку на кордоні, комісія агента буде досить велика. Щоб істотно заощадити, краще купити зелену карту в Молдову заздалегідь.

Де зробити зелену карту в Молдову?

Купити страховку можна у будь-якій сертифікованій страховій компанії. Ми рекомендуємо зробити таке придбання онлайн на нашому сайті. Оформлення електронного поліса має ряд істотних плюсів:

  • швидкість і легкість оформлення, страховка видається протягом 5-10 хвилин;
  • надійний захист від підробки;
  • швидке занесення в базу МТСБУ;
  • економія на агентській комісії.

Маючи Грін Карту, можна не хвилюватися про перетин кордону і подорожі Молдовою.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info