Зелена карта в Крим

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

 • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
 • Без візитів до страхових агентів;
 • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту в Крим за кращою ціною

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

 

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

 

Зелена карта – система врегулювання дорожньо-транспортних пригод за участю іноземців з міжнародного зразку. Вона виникла в 1949 р., Україна приєдналася до системи в 1997 році, а Росія – в 2009 р. З 2015 р Грін карта в Крим купується і українцями.

Чи потрібна грін карта в Крим з Україною?

Зелена карта в Крим і в 2021 г. є обов’язковим документом. Митний контроль просто не пропустить машину без поліса Green Card в Крим. МТСБУ розробило аспекти ціноутворення і взаємодії учасників руху, погодивши їх з нормативами і вимогами всіх країн-учасниць угоди.

Чи діє зелена карта в Криму?

Страховка гарантує виплати постраждалим в ДТП за участю громадянина України. Виплати здійснюються як Моторно-транспортним страховим бюро, так і відповідним російським органом, що встановлює максимальні ліміти за сумами, що підлягають компенсації за 2 пунктами:

 • заподіяною шкодою майну;
 • шкоди здоров’ю або життю учасників руху.

Зелена карта на авто до Криму діє також, як і на території інших 47 країн-учасниць.

Зелена карта в Крим: особливості оформлення

Щоб підібрати оптимальні умови за договором, варто взяти до уваги:

 • період перебування на півострові (допустимий мінімум для поліса – 15 діб, а максимум – рік);
 • марку і тип авто, рік випуску, іноді страховики можуть звертатися по технічний стан машини;
 • кількість водіїв, крім власника авто.

Важливим фактором, що впливає на вартість, є питання, де оформляється грін карта в Крим, і кого обрали страховиком. Важливо подбати про надійність компанії, що надає послуги. Для цього рекомендують перед укладанням договору моніторити кількість клієнтів і виплат за попередній період, тривалість роботи на ринку і відгуки про неї в мережі.

Купити онлайн Грін карту

Зробити свій вибір усвідомлено і максимально вигідно допоможе професійний ресурс. Існує кілька великих і надійних, а головне ліцензованих, страхових компаній, у яких зелена карта в Крим купується швидко і за доступну ціну. Портал має розгорнуті дані по кожному з пропозицій від вже перевірених фірм. Тому страхувальник має можливість:

 • порівняти умови (особливо в частині про наявність франшизи, суми компенсації, дії в разі ДТП) і розцінки;
 • самостійно прорахувати вартість в онлайн-калькуляторі;
 • оперативно здійснити оплату і моментально отримати електронною поштою поліс з наступною роздруківкою або зберіганням на гаджетах.

Максимальна зручність дозволяє замовити поліс навіть безпосередньо за добу перед поїздкою. Але варто розуміти, що його дія починається тільки з наступного дня.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info