Зелена карта в Німеччину

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту в Німеччину за кращою ціною

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

ФРН – країна з унікальними історичними локаціями, цікавими кожному туристу. Економіка, що динамічно розвивається, залучає всіх, хто шукає роботу, а відомі у всьому світі університети – студентів.

Чи потрібна зелена карта в Німеччину

Плануючи пересуватися по країні на своєму авто, слід розуміти, що Німеччина – учасниця системи Green Card нарівні з ще 47 країнами. Тому страховка такого плану обов’язкова для автолюбителів. Зелена карта для поїздки в Німеччину перевіряється безпосередньо на митниці. Але якщо з яких-небудь причин водій виявився за кермом на території цієї країни без Грін карти, його чекає:

  • адміністративна відповідальність;
  • кримінальне переслідування (при скоєнні ДТП з потерпілими);
  • заборона на в’їзд (іноді не тільки на територію ФРН, але і в країни Євросоюзу).

Якщо на руках у автолюбителя є зелена карта в Німеччину, то відповідальність за відшкодування шкоди бере на себе бюро тієї країни, на території якої сталася ДТП. В іншому випадку водій-винуватець події платить зі своєї кишені.

Поняття і особливості

Зелена карта в Німеччину оформляється перед поїздкою і є запорукою відшкодування збитку при вині водія під час дорожньо-транспортної пригоди. Кожна з країн-учасниць угоди встановлює свої ліміти покриття збитків.

Грін карта в Німеччину покриває витрати за заподіяний збиток майну і здоров’ю потерпілих. Максимальні суми виплат по Зеленій карті варіюються від 500 тис. євро до 2,5 млн. євро.

Оформляється зелена карта в Німеччину при наявності паспорта та ІПН громадянина, посвідчення водія та документів на машину (право власності або довіреність).

Скільки коштує зелена карта в Німеччину?

Вартість зеленої карти в Німеччину залежить від декількох факторів:

  • періоду перебування (мінімум 15 діб – максимум 1 рік);
  • типу транспорту (вантажне або легкове авто, мотоцикл);
  • тарифу страхової компанії.

Зелена карта на авто в Німеччину обійдеться дешевше при правильному виборі тарифного плану та безпосередньо страхової компанії.

Купити зелену карту в Німеччину

Зелена карта в Німеччину купується онлайн протягом декількох хвилин. При цьому зробити замовлення можна безпосередньо на сайті, вибравши з числа вже перевірених страхових копаній найбільш вигідні умови. Надійність страховика підтверджується сумами виплат за попередній період, кількістю клієнтів і їх відгуками.

Дізнатися вартість і порівняти ціни можна також одразу, за допомогою калькулятора. Купити поліс зелену карта в Німеччину можна і безпосередньо за добу до виїзду, отримавши документ на електронну пошту вже через кілька хвилин після оплати.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info