Зелена карта в Польщу

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту в Польщу за кращою ціною

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

 

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Польща – сусідня країна, куди багато жителів України відправляються по робочих справах, до родичів або просто з метою туризму. Вибираючи для таких поїздок власний транспортний засіб, слід розуміти, чи потрібна зелена карта в Польщу, як її зробити, і скільки вона коштує. Саме про це піде мова в статті.

Чи потрібна зелена карта в Польщу?

Зелена карта на авто в Польщу – обов’язковий документ при перетині кордону. Без такого поліса виїзд за межі країни неможливий. Тому при підготовці до поїздки, слід виділити час на оформлення документа.

Грін карта в Польщу: поняття і суть страховки

Грін Карта – міжнародний аналог ОСЦПВ, який діє в 46-ти іноземних державах. Green Card страхує відповідальність водія в разі ДТП. Якщо трапиться дорожньо-транспортна пригода, то завдані збитки потерпілим буде оплачувати компанія-страховик. Це стосується як матеріальних збитків, так і шкоди, заподіяної життю та здоров’ю. Те, яка сума буде виплачена, залежить від польського законодавства.

Документи, щоб купити Green Card

Зелена карта в Польщу оформляється при наявності посвідчення водія, технічного паспорту. Важлива наявність наклейки з ідентифікацією країни мандрівника. Також в машині, яка буде виїжджати за кордон, потрібно мати вогнегасник.

Скільки коштує зелена карта в Польщу?

Вартість зеленої карти в Польщу для подорожі на своєму авто не має фіксованого значення. При розрахунку вартості документа до уваги беруться такі моменти:

  • термін актуальності страхового поліса, він оформляється мінімум на 15 днів, а максимально на 365 днів;
  • особливості транспортного засобу (двигун, вік авто та ін.);
  • курс валют, який фіксується в момент оформлення угоди.

Зелена карта в Польщу дешевше обійдеться при покупці в інтернеті, оскільки в такому випадку нівелюється відсоток агенту, який оформляє документ.

Де зробити зелену карту в Польщу?

Купити зелену карту в Польщу за вигідною ціною можна на онлайн-майданчиках. На весь процес оформлення буде потрібно мінімум часу. Досить просто заповнити спеціальну форму на сайті, провести оплату документа, отримати поліс на вказану поштову скриньку.

Відзначимо, що оформлені Зелені карти онлайн, мають таку ж легітимність, як і паперові версії. Перевірити страховку машини для виїзду в Польщу можна в базі МТСБУ.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info