Зелена карта в Чехію

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту в Чехію за кращою ціною

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Чехія – популярний туристичний напрям, але останні кілька років сюди багато хто вирушає і з метою працевлаштування. Якщо планується подорож в цю країну на власному транспортному засобі, тоді в обов’язковому порядку доведеться розбиратися з законодавчими моментами з цього питання.

Чи потрібна зелена карта в Чехію?

Green Card – обов’язковий документ для тих, хто планує виїзд за кордон на власному авто. Дане правило поширюється на території 46 країн, Чехія є в їх числі. Якщо не зробити такий документ заздалегідь, можуть виникнути проблеми при перетині кордону, доведеться купувати поліс безпосередньо на місці, що не завжди вигідно з економічної та тимчасової точки зору.

Зелена карта в Чехію: особливості страхового поліса

Грін Карта – документ, який страхує автогромадянську відповідальність. Даний поліс діє за наступним принципом – в разі аварії всі виплати постраждалим покладаються на плечі страхової компанії. Таким чином, всі матеріальні витрати, а також кошти, витрачені на лікування, будуть погашені компанією-страховиком. Розмір цих виплат фіксується законодавством держави.

Грін карта в Чехію оформляється за посвідчення водія, тех. паспорту. На машині повинна бути наклейка «ЮА».

Скільки коштує зелена карта в Чехію?

Те, у скільки обійдеться зелена карта в Чехію, залежить від декількох параметрів:

  • особливості транспортного засобу – адже існує різниця у вартості між оформленням страховки на легкову і вантажну машини;
  • терміну перебування – мінімум Зелена карта на авто в Чехію діє 15 діб, максимум – 365 днів;
  • курсу валют, зафіксованого на момент покупки.

Враховуйте і те, що вартість Зеленої карти в Чехію буде меншою, якщо купити Green Card на онлайн-порталі, а не в офісі страхової компанії.

Де зробити зелену карту в Чехію?

Купити зелену карту в Чехію за максимально доступною ціною можна через інтернет-ресурс. Такий спосіб оформлення дозволяє всього за кілька хвилин подати заявку на потрібний поліс, дізнатися його вартість і сплатити. Потім Зелена карта відправляється на пошту клієнта. Перевірити актуальність документа можна в базі МТСБУ, куди він потрапляє миттєво після оформлення.

Зелена карта в Чехію, отримана онлайн, гарантує швидке проходження митниці, а також забезпечує захист матеріального стану в разі винності в ДТП закордоном.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info