Зелена карта в Ужгороді

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Ужгороді

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Зелена карта в Ужгороді, як і в будь-якому іншому місті, вкрай важлива для перетину кордону. Тим більше що Ужгород відкриває шлях до Словаччини, а звідти можна відправитися в інші іноземні держави. Без Грін карти зробити таку подорож на своєму автомобілі не стане можливим, тому краще завчасно купити страховку.

Що дає Зелена карта в Ужгороді?

Грін карта в Ужгороді забезпечує фінансову безпеку туристу, який став винуватцем аварії в іноземній державі. У такому випадку матеріальний збиток, нанесений майну і здоров’ю потерпілих, буде покриватися за рахунок страхової фірми. Ліміти виплат визначаються конкретною державою. Принцип дії схожий з ОСЦПВ, але тільки Зелена карта актуальна виключно на іноземних територіях.

Скільки коштує зробити зелену карту в Ужгороді?

Вартість зеленої карти в Ужгороді формується на основі певних параметрів. Серед них:

  • термін дії страхового поліса (від 2 тижнів до 1 року);
  • число країн, які турист планує відвідати на своєму автомобілі;
  • вид транспорту, його потужність, рік випуску і т.д.

Вартість Green Card можна розрахувати на онлайн-калькуляторі. Варто врахувати і той факт, що ціна Зеленої карти, придбаної онлайн, нижче, ніж купленої на кордоні.

Де зробити зелену карту в Ужгороді?

Зелена карта в Ужгороді на авто легко і просто оформляється в онлайн-режимі. На сайтах є можливість порівняти пропозиції від декількох ліцензованих страхових компаній. Потім потрібно надати мінімальну кількість даних, заповнити невелику анкету. Далі потрібно зробити оплату і отримати поліс на електронну скриньку.

Купити зелену карту в Ужгороді можна на 5 хвилин, після чого перевірити її наявність в базі МТСБУ.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info