Зелена карта в Запоріжжі

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною в Запоріжжі

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Зелена карта в Запоріжжі – затребуваний документ, який потрібно зробити всім мандрівникам, які планують поїхати за кордон на власному автомобілі. Грін Карта дозволяє подорожувати по ряду країн, не хвилюючись за власні матеріальні втрати, в разі аварії за кордоном.

Грін карта в Запоріжжі: особливості документа

Зелена карта в Запоріжжі – поліс обов’язкового страхування для водіїв, які планують поїздку в іноземні країни на власному автомобілі. Принцип того, як діє цей поліс, можна порівняти з ОСЦПВ. За Грін Картою страхується автоцивільна відповідальність. У разі аварії з вини українських водіїв, матеріальний збиток буде відшкодований компанією-страховиком. Покриваються, як фінансові витрати на відновлення автомобіля, так і витрати на лікування потерпілих.

Ліміти виплат визначаються конкретною країною на рівні законодавства. Дія Green Card актуальна в 48 державах.

Скільки коштує зробити зелену карту в Запоріжжі?

Вартість зеленої карти в Запоріжжі розраховується індивідуально. Формування ціни залежить від:

  • періоду дії страхового поліса (мінімальне число – 15 днів, максимальна – 365 діб);
  • технічних параметрів автомобіля (об’єм двигуна, марка машини, рік виробництва);
  • валютного курсу, зафіксованого на період укладення договору.

Зелена карта в Запоріжжі також часто оформляється при перетині кордону, але в такому випадку вартість виявляється набагато вищою, ніж документ, придбаний через інтернет.

Де зробити зелену карту в Запоріжжі?

Оформити зелену карту в Запоріжжі дуже просто через страхову компанію, яка має сертифікацію. Щоб купити зелену карту в Запоріжжі, скористайтеся інтернет-майданчиком. Весь процес займає до 15 хвилин, при цьому відвідувати відділення фірм немає необхідності.

До основних переваг такого рішення відносять:

  • швидкість процесу;
  • миттєву оплату без походу в банки;
  • високий рівень захисту від підробок;
  • швидка відправка документа на електронну пошту.

Купити страховку Зелена карта в Запоріжжі онлайн стане вигідним рішенням для всіх мандрівників, які планують їздити в іноземних державах на своєму авто.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info