Зелена карта в Вінниці

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

 • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
 • Без візитів до страхових агентів;
 • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною в Вінниці

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Серед громадян України все більш популярними стають подорожі за кордон на власному автомобілі і жителі Вінниці – не виняток. Подорожы на машині дають можливість більше побачити пам’яток, бути мобільнішими і не залежить від туристичних груп. Готуючись до поїздки за кордон, потрібно подбати про придбання надійної страховки. У цій статті ми розповімо, що таке Грін карта в Вінниці, і де її краще оформити.

Зелена карта у Вінниці: принцип дії

Зелена карта є обов’язковим видом страхування для тих водіїв, які відправляються за кордон на власному транспорті. Грін карта – своєрідний аналог ОСЦПВ, тільки діє за кордоном. Суть поліса полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності. У разі аварії за полісом винного водія здійснюється компенсація збитку потерпілій стороні.

Green card компенсує матеріальні збитки (відновлення авто, іншого майна), збиток, нанесений здоров’ю і життю людини. Сума компенсації залежить від законодавчо встановлених лімітів в країні перебування.

Для яких країн оформляється Зелена карта у Вінниці?

Поліс діє на території 48 країн. Більшість із них зосереджені на території Європи, ближньому зарубіжжі. Точний перелік держав, де діє поліс, можна дізнатися на сайті МТСБУ.

Існує два види поліса: для країн СНД, для Європи. Другий з них має більш широкий спектр покриття (включає як європейські країни, так і ближнє зарубіжжя). Він буде корисний при подорожі по декількох країнах і позбавить від необхідності оформляти окремі поліси для відвідування різних країн.

Скільки коштує зробити зелену карту в Вінниці

Вартість зеленої карти в Вінниці формується окремо для кожного авто. При розрахунку ціни поліса враховуються такі чинники:

 • термін дії поліса (мінімальний термін – 15 днів, максимальний – 1 рік);
 • технічні характеристики машини (об’єм двигуна, марка авто, рік випуску і т.д.);
 • націнка агента.

Варто відзначити, що зелена карта у Вінниці буде коштувати значно дорожче при оформленні на пунктах пропуску через кордон. Ми рекомендуємо оформити страховку заздалегідь, що допоможе уникнути зайвих грошових витрат.

Де зробити зелену карту в Вінниці?

Оформити зелену карту в Вінниці можна в будь-якій сертифікованій страховій компанії. Ми рекомендуємо купити зелену карту в Вінниці, скориставшись онлайн-платформою. Зробити це можна протягом 5-10 хвилин і при цьому не потрібно відвідувати офіс страхової компанії. Купівля онлайн має ряд незаперечних переваг:

 • швидке оформлення і узгодження зі страховою;
 • відсутність необхідності відвідування банку для оплати послуги;
 • підвищений захист поліса від підробки;
 • швидке занесення інформації про страховку в базу МТСБУ;
 • суттєва економія на агентських виплатах.

Купуючи онлайн, ви економите час і гроші.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info