Зелена карта в Дніпрі

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною в Дніпрі

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Дніпро – одне з найбільш великих міст України, з населенням більше мільйона. Багато ыз жителів міста вважають за краще подорожувати за кордон на власному транспорті, що вимагає оформлення надійної страховки. У цій статті ми розповімо про основні характеристики green card і де її краще оформити.

Зелена карта в Дніпрі: основні характеристики

Зелена карта в Дніпрі вважається аналогом ОСЦПВ для авто, які виїжджають за кордон. Суть поліса полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності. У разі аварії за полісом винного водія здійснюються виплати потерпілій стороні. Відшкодуванню за Зеленою картою підлягає як матеріальна шкода (ремонт автомобіля та іншого майна), так і шкода, заподіяна життю і здоров’ю людини. Сума компенсації визначається, виходячи із законодавчо визначених лімітів в країні перебування.

Поліс є обов’язковим для оформлення. Його наявність перевіряється при перетині кордону. Також його наявність має право перевірити поліція країни перебування.

Грін карта в Дніпрі: територія дії

Грін карта легітимна в більш сорока країнах, більшість з яких, знаходяться в Європі і ближньому зарубіжжі. Точний список країн, де працює страховка, можна уточнити в базі МТСБУ. Зелена карта в Дніпрі має два різновиди: для країн СНД і для країн Європи. Якщо ж подорож передбачає відвідування, як ближнього зарубіжжя, так і європейських країн, найкраще вибрати поліс для Європи. Він включає в себе і країни СНД.

Скільки коштує зробити зелену карту в Дніпрі?

Вартість зеленої карти в Дніпрі розраховується індивідуально для кожного автомобіля. Ціна формується, виходячи із таких параметрів:

  1. Термін дії страховки. Зелена карта в Дніпропетровську може бути оформлена на термін від 15 днів до 1 року.
  2. Технічні характеристики автомобіля (об’єм двигуна, марка авто, рік випуску і т.д.).
  3. Комісія агента. Варто зазначити, що комісія може бути різною. Наприклад, оформляючи страховку в пункті пропуску через кордон, поліс буде коштувати набагато дорожче.

Виходячи з комплексу всіх факторів, і формується остаточна вартість поліса.

Де зробити зелену карту в Дніпрі?

Оформити зелену карту в Дніпрі можна в будь-якій сертифікованій страховій компанії. Купити зелену карту в Дніпрі найкраще онлайн. Щоб швидко купити страховку, необхідно заповнити запит, сплатити послугу і отримати готовий електронний поліс на свою електронну пошту. Зробити це можна, не виходячи з дому, процес оформлення займає всього кілька хвилин.

Зберігати електронний поліс можна, закачавши його в свій смартфон. Або роздрукувавши – разом з іншими водійськими документами.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info