Зелена карта в Івано-Франківську

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною в Івано-Франківську

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Івано-Франківськ – місто, через яке проходить багато важливих автомагістралей, тому водії завжди оформляють поліси страхування на авто. Але також багато хто з них відправляються на власній машині за кордон, тому зелена карта в Івано-Франківську також вважається досить затребуваним документом. Давайте розберемося з нюансами його оформлення.

Грін Карта в Івано-Франківську: особливості документа

Green Card – поліс обов’язкового страхування для всіх водіїв транспортних засобів, які планують поїздку до іноземної держави на власній машині. Це свого роду аналог ОСЦПВ, яке використовується в Україні.

Суть – застрахувати громадянську відповідальність українських водіїв за кордоном. Це означає, що в разі аварії з їхньої вини, завдані збитки будуть покриватися компанією-страховиком. Відшкодуванню підлягають як матеріальні збитки, так і шкода, заподіяна здоров’ю. Розмір суми відшкодування регулюється країною, куди вирушає мандрівник.

Відзначимо, що Грін Карту обов’язково перевіряють при перетині кордону. Якщо зелена карта в Івано-Франківську не буде оформлена, водієві випишуть штраф.

Дія міжнародного страхового поліса актуальна в 46 державах. Це і Європа, і СНД.

Скільки коштує зробити зелену карту в Івано-Франківську?

Вартість зеленої карти в Івано-Франківську прораховується, виходячи з декількох важливих моментів:

  1. Періоду дії страховки. Чим довше буде діяти зелена карта в Івано-Франківську, тим дешевше вона обійдеться. Мінімальний період дії становить 15 діб, а максимальний – 365 діб.
  2. Особливості автомобіля. Тут до уваги береться рівень обсягу двигуна, вік машини і ін.
  3. Курс валют. Цей показник фіксується на момент покупки документа.

Зверніть увагу на те, що водій машини при виїзді за кордон повинен зробити і закріпити наклейку UA для ідентифікації авто.

Також враховуйте, що ціна поліса на кордоні істотно вище, ніж при завчасній покупці в інтернеті.

Де купити зелену карту в Івано-Франківську?

Зелена карта на авто в Івано-Франківську максимально вигідно оформляється в онлайн-режимі в інтернеті. Це дозволяє порівняти пропозиції від багатьох страхових компаній, що мають ліцензії і офіційно працюючих в Україні. На сайтах достатньо заповнити відповідну форму, узгодити все з менеджерами, оплатити документ і отримати його на свою електронну пошту.

Дія поліса можна відразу ж перевірити в МТСБУ. Документ можна роздрукувати або зберігати його в гаджетах.

Купити Зелену карту за доступною вартістю в інтернеті дуже просто, це економія часу і грошей.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info