Зелена карта в Тернополі

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Тернополі

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Зелена карта в Тернополі стане першим, про що варто подумати туристу, який планує подорож за кордон на власному транспортом засобі. Якщо не зробити такий документ, то перетнути кордон України не буде можливим.

Що представляє собою Зелена карта в Тернополі?

Грін карта в Тернополі – поліс, що страхує автогромадянську відповідальність мандрівника. Це означає, що в разі аварії з вини українського водія, весь збиток, нанесений майну або здоров’ю потерпілих, буде відшкодовано компанією-страховиком. Розмір відшкодувань по Зеленій карті залежить від країни, де подорожує турист на своєму авто.

Важливо і те, що купити зелену карту в Тернополі, необхідно до перетину кордону. В іншому випадку – на автомобіліста будуть накладені штрафні санкції.

Скільки коштує зробити зелену карту в Тернополі?

Вартість зеленої карти в Тернополі формується на основі таких даних:

  1. Періоду дії страхового поліса Green Card. Зазвичай страховка оформляється мінімум на 15 днів, а максимум – на 365 діб. Чим довше буде діяти Грін карта, тим нижче її вартість.
  2. Технічні особливості автомобіля. Ціна формується, виходячи з року випуску машини, її параметрів.
  3. Валютного курсу, зафіксованого на момент угоди.
  4. Кількості пересічених країн.

Щоб прорахувати остаточну ціну, варто скористатися онлайн-калькулятором.

Де зробити зелену карту в Тернополі?

Оформити Грін карту в Тернополі можна через інтернет. Цей спосіб гарантує зручність і економію часу. Досить просто порівняти пропозиції кількох компаній, вибрати найбільш підходяще і внести особисті дані, відомості про автомобіль. Потім потрібно купити поліс, сплативши його. Отримати готовий документ можна через електронний ящик. Через кілька хвилин оформлена зелена карта в Тернополі виявиться в базі МТСБУ.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info