Зелена карта в Полтаві

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Полтаві

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Зелена карта в Полтаві, як і в іншому українському місті, вважається обов’язковим документом для перетину кордону на власному транспортному засобі. Грін карта дозволить не хвилюватися в разі настання аварій на територіях іноземної держави.

У чому особливості Зеленої карти в Полтаві?

Грін картою в Полтаві називають поліс медичного страхування, який діє тільки на території іноземних держав. Список цих країн є на сайті МТСБУ. Якщо коротко, то Зелена карта забезпечує автогромадянську відповідальність як ОСЦПВ, тільки за межами України.

У разі настання аварії з вини українського водія, завдані збитки будуть відшкодовуватися компанією-страховиком. Важливо, що розмір цих відшкодувань визначається кожною країною в індивідуальному порядку. Також зверніть увагу, що Грін карта в Полтаві повинна бути оформлена до перетину кордону, в іншому випадку – покладаються штрафні санкції.

Скільки коштує зробити зелену карту в Полтаві?

Те, якою буде вартість зеленої карти в Полтаві, залежить від ряду нюансів:

  1. Терміну дії страховки Green Card. Чим більшим буде період актуальності документа, тим меншою – вартість. Мінімальним терміном вважається 15 днів, а максимальним – 1 рік.
  2. Технічні параметри авто. На ціну впливає також і об’єм двигуна, рік випуску транспорту.
  3. Валютний курс. Тут береться до уваги курс, зафіксований на момент укладання угоди.

Не тільки Зелена карта в Полтаві потрібна для перетину кордону. На машину знадобиться зробити і приклеїти наклейку «ЮА», купити аптечку і вогнегасник (якщо раніше їх не було у водія).

Де зробити зелену карту в Полтаві?

Зелена карта в Полтаві без проблем оформляється в інтернеті. Це максимально зручний і вигідний спосіб отримання потрібного документа. Досить просто зайти на сайт, порівняти пропозиції, виконати онлайн-прорахунок. Далі потрібно ввести особисті дані, оплатити документ і отримати його на свій поштовий ящик.

Купити зелену карту в Полтаві – зручний і швидкий спосіб зробити свою подорож законною і безпечною.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info