Зелена карта в Одесі

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Одесі

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Незважаючи на те, що Одеса вважається курортним містом, багато її жителів вважають за краще відпочивати і подорожувати за кордоном. Вирушаючи в подорож на власному автотранспорті, потрібно заздалегідь потурбуватися про оформлення страховки «Green Card». Дізнатися більше про дію Грін карти можна, ознайомившись із цією статтею.

Зелена карта в Одесі: основні характеристики

Зелена карта – це поліс обов’язкового страхування авто для тих, хто вирушає за кордон. Суть поліса полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності, а дія аналогічно ОСЦПВ всередині країни.

За полісом винуватця аварії здійснюється компенсація збитку потерпілій стороні. Компенсації підлягаюьб як матеріальні збитки, так і збиток, нанесений здоров’ю і життю людини. Сума виплат залежить від законодавчо визначених лімітів країни перебування.

Наявність полісу обов’язково перевіряється при перетині кордону, а також підлягає контролю місцевої поліції. У разі відсутності страховки або закінчення її терміну дії, порушнику загрожує адміністративна відповідальність.

Варто відзначити, що штрафи в зарубіжних країнах незрівнянно більше, ніж ціна страховки.

Зелена карта в Одесі: територія дії

Поліс діє в 46 країнах світу, більшість яких, зосереджено в Європі і ближньому зарубіжжі. Дізнатися повний перелік країн, що входять в міжнародну систему страхування, можна на офіційному сайті МТСБУ.

Залежно від країни, планованої для поїздки, розрізняють два види полісів: для країн СНД (наприклад, Зелена карта в Молдову), а також для країн Європи. Якщо подорож передбачає відвідування і європейських країн, і країн СНД, рекомендується оформляти поліс для Європи. Він включає в себе і страховку по ближньому зарубіжжю.

Скільки коштує зробити зелену карту в Одесі

Вартість зеленої карти в Одесі розраховується індивідуально для кожного автомобіля. Ціна визначається, виходячи з таких параметрів:

  • територіальне покриття. Зелена карта в Одесі, призначена для подорожей по СНД, буде коштувати дешевше. Це обумовлено меншими страховими виплатами в разі ДТП;
  • термін дії страховки. Мінімально допустимий термін дії – 15 днів. Максимальний – 1 рік;
  • індивідуальні параметри машини (об’єм двигуна і ін.).

Варто врахувати, що оформляючи поліс онлайн, можна істотно заощадити. Ціна страховки не буде враховувати націнки агента, яка застосовується, наприклад, на пунктах перетину кордону.

Де зробити зелену карту в Одесі?

Купити зелену карту в Одесі можна у будь-якої сертифікованої страхової компанії.

Ми рекомендуємо оформити зелену карту в Одесі за допомогою онлайн-платформ, що можна зробити, не виходячи з дому. Це дасть можливість істотно заощадити час і гроші.

Для покупки поліса досить заповнити інформаційну форму, дочекатися її узгодження з менеджером страхової, сплатити послугу і отримати готовий документ на свою електронну пошту. Електронний поліс має таку ж легітимність, як і його паперовий аналог. Він надійно захищений від підробки і занесений в базу МТСБУ.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info