Зелена карта в Киеві

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Києві

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Зелена карта в Києві – документ для всіх автолюбителів, які планують робочу поїздку закордон або відпочинок на своїй машині. Подорож на власному транспортному засобі не тільки економніше, ніж на літаку, але ще і дозволяє подивитися красу закордонних країн. Оформити Грін Карту знадобиться в обов’язковому порядку, щоб спростити перетин кордону.

Що дає зелена карта в Києві?

Страховка Green Card працює за принципом ОСЦПВ, страхуючи автогромадянську відповідальність, але тільки за кордоном, а не на території України. Це означає, що в разі аварії з вини українського туриста, збиток, нанесений майну і здоров’ю потерпілого, буде покриватися страховою компанією. Розміри точних виплат залежать від конкретної країни, її лімітів, зафіксованих законодавчо.

Грін карта в Києві буде діяти на території близько 50 іноземних держав. Перелік всіх країн знаходиться на сайті МТСБУ.

Важливо і те, що існує ряд певних вимог до автомобілів, які виїжджають за кордон:

  • у них повинна бути ідентифікаційна наклейка UA;
  • номери повинні бути тільки цифрово-літерні (згідно ДСТУ);
  • в машині обов’язкова аптечка і повний вогнегасник.

Тому перед тим, як зробити Зелену карту в Києві, перевірте авто на відповідність цим умовам.

Скільки коштує зробити зелену карту в Києві?

Зелена карта в Києві обійдеться недорого, якщо купити її завчасно, а не на кордоні. Розрахунок ціни залежить від:

  • часу, на який турист виїжджає за кордон (чим довше, тим нижче вартість);
  • технічних параметрів авто (марка, двигун, рік виробництва);
  • курсу валют, що буде фіксуватися в момент угоди.

У будь-якому випадку вартість зеленої карти в Києві, придбаної онлайн, буде максимально вигідною.

Де зробити зелену карту в Києві?

Купити зелену карту в Києві можна через інтернет, ознайомившись зі списком сертифікованих компаній. На весь процес буде потрібно до 10 хвилин. Після заповнення невеликої анкети, внесення оплати, можна отримати поліс на електронну пошту. Також оригінал відправляється через Нову пошту.

Оформити зелену карту в Києві на авто онлайн можна і за доступною ціною, і з економією часу. Страховка відразу ж опиняється в базі МТСБУ, що можна легко перевірити.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info