Зелена карта в Харкові

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Харкові

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Харків – друге за чисельністю населення місто України, де проживає близько півтора мільйона осіб. Багато харків’ян вважають за краще відпочивати за кордоном, а також часто роблять закордонні робочі поїздки. Використовуючи для подорожі автомобільний транспорт, потрібно обов’язково подбати про надійне його страхування. У цій статті ми розкриємо основні особливості оформлення «Green Card», необхідної для зарубіжних поїздок на авто.

Зелена карта в Харкові: основні характеристики

Зелена карта є обов’язковою страховкою для автомобілів, які подорожують за кордоном. Її наявність перевіряють при проходженні прикордонного контролю, а також, перебуваючи на території іншої країни, її може перевірити місцева поліція. Відсутність поліса тягне за собою великий штраф (сума залежить від місцевих законів).

Суть поліса полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності водія транспортного засобу. За аналогією з ОСЦПВ, в разі аварії, компенсацію збитків потерпіла сторона отримує за рахунок поліса винного водія. Компенсуються як матеріальні збитки, так і збиток, нанесений здоров’ю і життю людини. Сума компенсації за Грін картою залежить від законодавчо визначених лімітів країни перебування.

Зелена карта в Харкові: зона дії

Поліс діє як в країнах Європи, так і в окремих країнах СНД. Із повним переліком країн, що входять в дану міжнародну систему страхування, можна ознайомитися на офіційному сайті МТСБУ. Залежно від країни планованого перебування існує два види поліса – для країн СНД (наприклад, якщо потрібна Зелена карта в Росію) і для країн Європи. Якщо планується відвідати кілька європейських країн, а також держави ближнього зарубіжжя, рекомендується оформляти поліс для Європи (він включає в себе країни СНД).

Скільки коштує зробити зелену карту в Харкові?

Вартість зеленої карти в Харкові розраховується на основі певних коефіцієнтів і залежить від багатьох факторів. Грін карта в Харкові оформляється індивідуально для кожного автомобіля. Її вартість розраховується, виходячи із таких параметрів:

  • територіальне покриття. Для країн СНД поліс обійдеться дешевше, ніж для Європи, що залежить від законодавчо визначених страхових виплат в цих країнах;
  • термін дії страховки;
  • індивідуальні параметри машини (об’єм двигуна, вік і т. д.).

Відзначимо, що Зелена карта в Харкові, оформлена онлайн, буде коштувати дешевше. Її ціна не буде враховувати націнки агента, яка застосовується, наприклад, на пунктах перетину кордону.

Де зробити зелену карту в Харкові?

Купити зелену карту в Харкові можна, звернувшись до будь-якої сертифікованої страхової компанії. Це можна зробити, не виходячи з дому. Для оформлення Зеленої карти в Харкові необхідно скористатися онлайн-порталом, вибрати страхову компанію і заповнити запропоновану форму. Електронний поліс має таку ж легітимність, як і його паперовий аналог, надійно захищений від підробки, а його покупка займає лічені хвилини. Після оформлення він відразу відображається в базі МТСБУ, що підтверджує його справжність.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info