Зелена карта в Чернівцях

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Чернівцях

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Чернівці розташовані недалеко від кордону, тому багато його жителів часто подорожують до європейських країн на своїх автомобілях. Вирушаючи в подорож на власному автотранспорті, потрібно заздалегідь потурбуватися про оформлення страховки «Green Card». Дізнатися більше про дію Грін карти, можна ознайомившись з цією статтею.

Зелена карта в Чернівцях: основні характеристики

Зелена карта – це вид обов’язкового страхування для тих, хто їздить за кордон на своєму транспорті. Поліс є аналогом ОСЦПВ, чинним на території інших країн. Суть поліса полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності. При аварії за полісом винуватця ДТП компенсується збиток потерпілій стороні. Страховка компенсує як матеріальні збитки, так і збиток, нанесений здоров’ю і життю людини. Сума відшкодування залежить від законодавчо встановлених лімітів на території країни перебування.

Наявність полісу перевіряється при перетині кордону. Також його можуть перевірити поліцейські, при зупинці авто і перевірці документів. Відсутність страховки є адміністративним правопорушенням і тягне за собою штрафні санкції.

Зелена карта в Чернівцях: де діє поліс

Поліс діє на території 46 країн, більшість з яких зосереджено в Європі і ближньому зарубіжжі. Грін карта в Чернівцях має два різновиди: для країн СНД і Європи. Якщо подорож передбачає відвідування, як країн СНД, так і європейських держав, доцільніше придбати поліс для Європи, в якому включено вже ближнє зарубіжжя.

Скільки коштує зробити зелену карту в Чернівцях?

Вартість зеленої карти в Чернівцях формується індивідуально для кожного автомобіля. Основними факторами, які враховуються при формуванні ціни поліса, є:

  • термін дії страховки. Мінімальний період – 15 днів, максимальний –1 рік;
  • індивідуальні параметри машини (об’єм двигуна, вік і т.д.);
  • комісія агента. Відзначимо, що оформляючи страховку онлайн, можна заощадити на комісії.

Зверніть увагу, що страховку можна купити на пунктах перетину кордону, але її вартість буде набагато вище.

Де зробити зелену карту в Чернівцях?

Оформити зелену карту в Чернівцях можна в будь-якій сертифікованій страховій компанії. Ми рекомендуємо купити зелену карту в Чернівцях за допомогою онлайн-платформ, що можна зробити, не виходячи з дому. Це дасть можливість істотно заощадити час і гроші.

Процес оформлення документів дуже простий і під силу навіть недосвідченим користувачам комп’ютера. Досить заповнити інформаційну форму, дочекатися її узгодження з менеджером страхової компанії, оплатити послугу і отримати готовий документ на свою електронну пошту.

Електронний поліс має таку ж легітимність, як і його паперовий аналог. Він надійно захищений від підробки і занесений в базу МТСБУ. Його можна зберігати на своєму смартфоні або роздрукувати і зберігати разом з іншими водійськими документами.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info