Зелена карта в Чернігові

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Чернівцях

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Зелена карта буде потрібна всім, хто планує подорож на територію зарубіжних країн, використовуючи власний автомобіль. Грін карта в Чернігові має міжнародне значення, без її оформлення перетнути кордони України не вийде.

Зелена карта в Чернігові: особливості

Зелена карта в Чернігові є аналогом українського ОСЦПВ. Його наявність забезпечує покриття матеріальних витрат на відшкодування потерпілим в аварії, якщо винуватцем ДТП став український водій. Суми відшкодування залежать від держави, в якій сталася аварія, ціни зазвичай фіксуються на законодавчому рівні.

Щоб на машину можна було зробити страховку Green Card, у авто має бути реєстраційний номер відповідно до Держстандарту, наклейка ЮА, аптечка і вогнегасник. Зелена карта в Чернігові має бути актуальною на території всієї Шенгенської зони.

Скільки коштує зробити Зелену карту в Чернігові?

Вартість Зеленої Карти в Чернігові залежить від ряду певних моментів:

  • того, скільки і які країни планує відвідати турист;
  • виду транспортного засобу (легкові, вантажні машини мають різну цінову категорію);
  • валютного курсу, що буде зафіксований на момент оформлення угоди.

Також ціна на Грін Карту залежить і від політики самої страхової компанії. Перед оформленням краще ознайомитися із пропозицією від декількох страховиків, щоб зробити правильний вибір. Виконати розрахунок вартості досить просто, скориставшись онлайн-калькулятором.

Де зробити Зелену карту в Чернігові?

Купити Зелену карту в Чернігові найбільш вигідно через інтернет. Це дозволяє визначитися з бажаною страховою компанією, порівнявши пропозиції. Система оплати максимально проста і зрозуміла. Документ швидко оформляється, потім вирушає в базу. МТСБУ і на електронну пошту клієнта.

Завдяки онлайн-рішенням, купити страховку в Чернігові максимально вигідно і зручно.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info