Зелена карта в Черкасах

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Черкасах

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Зелена карта в Черкасах – документ, що знадобиться купити всім туристам, що вважають за краще подорожувати за кордон на власному транспортному засобі. Без страховки Green Card виїзд за кордон буде неможливим.

Зелена карта в Черкасах: у чому суть поліса?

Зеленою картою називають поліс страхування, що виконується в обов’язковому порядку всіма мандрівниками, котрі їдуть за кордон на своїй машині. Дія такого документа аналогічна тому, як працює ОСЦПВ по території України.

Якщо станеться дорожньо-транспортна пригода з вини українського водія, то збиток, нанесений авто і здоров’ю, буде відшкодовуватися страховою компанією. Тут існують певні фінансові обмеження, але це залежить від країни, в якій буде перебувати турист.

Список країн, куди потрібно зробити страховку в Черкасах, представлений на сайті МТСБУ. Практично в усі європейські держави необхідний такий документ.

Скільки коштує зробити зелену карту в Черкасах?

Вартість зеленої карти в Черкасах прораховується в індивідуальному порядку. Ціна формується на підставі:

  • пункту призначення туриста, якщо це подорож по СНД, тоді вартість буде нижчою, а якщо поїздка запланована в зоні Шенгену, то буде дорожче;
  • тривалість дії страхового поліса – від 15 днів до 1 року;
  • технічні особливості автомобіля – двигун, рік випуску та ін.

При оформленні зеленої карти в Черкасах онлайн, можна заощадити на вартості поліса, цей фактор теж варто врахувати. Також на остаточну ціну впливає і валютний курс на момент покупки Грін Карти.

Де зробити зелену карту в Черкасах?

Грін карту в Черкасах дуже швидко і зручно оформити через інтернет. Для цього навіть не потрібно виходити з дому. Зайшовши на сайти, вибирається найбільш вигідна пропозиція від страховиків. Після цього заповнюється невелика анкета, виконується оплата поліса.

Купити зелену карту в Черкасах можна за пару хвилин, отримавши оригінал документа на електронну пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info