Зелена карта у Львові

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Львові

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Подорожі по світу на своєму автомобілі – мрія багатьох наших громадян. Зі Львова можна швидко перетнути кордон, відправившись в іноземні держави. Щоб здійснити таку поїздку, слід підготуватися. Обов’язкова умова – купити Green Card. Зелена карта у Львові оформляється досить швидко, але пропонуємо ознайомитися з деякими особливостями того, як зробити поліс.

У чому суть Грін Карти?

Зелена карта у Львові – обов’язкове страхування для водіїв, які планують подорож на своїй машині. Можна порівняти принцип дії цього полісу з ОСЦПВ. Грін Карта страхує автогромадянську відповідальність, чим забезпечує відшкодування матеріального збитку постраждалій стороні. За страховкою Зелена карта компенсуються фінансові кошти, що будуть витрачені на ремонт автомобіля, іншого майна. Також відшкодовуються кошти, витрачені на лікування. Розмір компенсації залежить від лімітів, встановлених країною на законодавчому рівні.

Зелена карта у Львові діє в 48 державах, велика частина з них знаходиться в Європі.

Скільки коштує зробити зелену карту у Львові?

Вартість зеленої карти у Львові формується в індивідуальному порядку. Те, якою буде ціна, залежить від таких факторів:

  • періоду дії страховки (мінімум – 15 діб, максимум – 1 рік);
  • технічних характеристик машини (розмір двигуна, марки авто, року випуску);
  • курсу валют, який буде зафіксований на момент укладання угоди.

Страховка, оформлена на кордоні, обійдеться дорожче, ніж Грін карта у Львові, куплена в інтернеті.

Де зробити зелену карту у Львові?

Купити зелену карту у Львові можна в страховій компанії, що має сертифікацію. Для покупки можна скористатися інтернет-майданчиком, де зібрана велика кількість компаній. На оформлення покупки потрібно до 10 хвилин, при цьому немає необхідності у відвідуванні відділення компаній.

Переваги онлайн-покупки:

  • швидкість процесу;
  • миттєве проведення оплати, без відвідувань банківських відділень;
  • підвищений рівень захисту страхового поліса від підробок;
  • економія на відсотках агентам.

Оформити зелену карту у Львові через інтернет – швидкий і зручний спосіб отримання необхідного поліса за доступною вартіcтю.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info