Зелена карта у Луцьку

foto-incurence

Що таке Зелена карта?

Це аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без неї виїзд за межі України на авто неможливий! На кордоні обовязково перевірять наявність полісу.

  • Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні;
  • Без візитів до страхових агентів;
  • Доставка Новою Поштою за наш рахунок, за 1-2 дні, залежно від регіону України.

Купити зелену карту за кращою ціною у Луцьку

Онлайн оформлення і оплата, безкоштовна доставка по всій Україні

icon1

Виберіть тип транспортного засобу, регіон та термін поїздки

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Зелена карта?
«Зелена карта» – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Навіщо потрібна і чи обов'язкова Зелена карта?
Якщо Ви плануєте поїздку за кордон на своїй або орендованій машині, тоді Вам необхідно мати поліс міжнародного страхування Green Card, який підлягає виконанню на території майже 50 країн. Якщо Ви громадянин країни-учасниці, і плануєте відвідати на авто державу-підписанта, цією страховкою Вам гарантуються універсальні і єдині умови захисту в разі аварії. Це обов’язковий документ, адже без пред’явлення поліса Ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу та інших країн.
Чи є Зелена карта в електронному вигляді?
Згідно з останніми нововведеннями, з 1 липня 2020 року «Зелена карта» стане «білою». Це означає, що страховий документ є в електронному вигляді формату PDF. Тепер страховики можуть згенерувати поліс і відправити клієнту його на електронну пошту, а ті в свою чергу – роздрукувати офіційний документ на звичайному папері.
На кого оформляється Зелена карта?
«Зелена карта» повинна бути оформлена не обов’язково на власника машини, страхувальником може бути будь-яка людина, яка законно сяде за кермо автомобіля. Іншими словами – міжнародний поліс оформляється на транспорт.
Чи можна докупити Зелену карту, перебуваючи за кордоном?

На жаль ні. Поліс страхування можна оформити тільки в країні, де зареєстрований автомобіль. При заповненні даних в «Зеленій карті» важливо вказати точні терміни перебування на території іншої країни. Якщо Ви не знаєте точно, скільки будете перебувати в іншій державі, краще підстрахуватися і оформити поліс з запасом. Зустрічаються варіанти покупки полісу безпосередньо на кордоні. Але це обійдеться дорожче, а часу на процедуру витратиться більше.
На території, яких країн діє Зелена карта?

Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Чи можна купити поліс вже на кордоні або краще зробити це заздалегідь?
Так, можна. Без страховки Ви не зможете перетнути кордон і покупка «Зеленої карти» – єдиний вихід. Але тут є свої мінуси. По-перше, ціна страховки на порядок вище, враховуючи безвихідне становище, страховики не соромляться завищувати ціну. По-друге, є ризик покупки підробки, оскільки людина втомлена, нервує, стане неуважною, а шахраям простіше підсунути поліс, який не буде внесений до бази.
Що робити, якщо Ви вирішили затриматися за кордоном і у Вас закінчується Зелена карта?
У такому випадку Ви можете замовити поліс страхування в режимі онлайн з країни, де Ви спочатку його оформляли.

Зелена карта в Луцьку – затребуваний документ для автолюбителів, які подорожують на власному автомобільному засобі в іноземні країни. Оформлення Грін карти забезпечує фінансову безпеку водієві в разі, якщо він стане винуватцем аварії.

Що дає Зелена карта в Луцьку?

Грін карта в Луцьку страхує автогромадянську відповідальність водіїв за кордоном. Якщо відбувається аварія з вини українця, що їде на своїй машині, то всі завдані збитки будуть погашатися страховою компанією. Розміри виплат визначаються в індивідуальному порядку, це залежить від конкретної країни.

Перед поїздкою обов’язково потрібно підготувати аптечку, вогнегасник, а також прикріпити наклейку UA на лобове скло. Відзначимо, що можна купити Зелену карту на кордоні, але такий спосіб обійдеться дорожче, адже ціна там зазвичай завищена.

Скільки коштує зробити зелену карту в Луцьку?

Вартість зеленої карти в Луцьку можна розрахувати, виходячи з таких параметрів:

  • технічних даних про автомобіль, року випуску машини;
  • терміну поїздки, адже чим довше буде діяти страховий поліс, тим нижче буде його вартість;
  • курсу валют, встановленого на момент укладення договору;
  • кількості держав, які належить перетнути на своєму транспортному засобі.

Те, у скільки обійдеться страховка Green Card в Луцьку, можна прорахувати на онлайн-калькуляторі.

Де зробити зелену карту в Луцьку?

Щоб зробити зелену карту в Луцьку на авто, можна скористатися послугами онлайн-майданчиків. На сайті можна вибрати найбільш вигідну пропозицію від страхових компаній. Потім треба буде вказати певні контактні дані про особу водія і про автомобіль, після чого провести оплату. Отримати готовий поліс можна в лічені хвилини на електронну адресу. Купити зелену карту в Луцьку через інтернет вважається ще й максимально безпечним способом, оскільки її відразу ж можна перевірити в базі МТСБУ.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info