Туристична страховка в Угорщину

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Угорщину онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Угорщина – європейська країна, яка запрошує туристів насолодитися неймовірною архітектурою і витонченою красою. Щоб вирушити в цю державу, слід тільки зібрати потрібні документи і купити квитки на літак.

Чи потрібна страховка в Угорщину?

Страховка для поїздки в Угорщину – документ, без якого відправитися в цю країну не вдасться. Це обов’язкова умова для виїзду. Такої вимоги краще дотримуватися, адже вартість медичних послуг на території цієї іноземної країни в рази вище, ніж в Україні.

Незважаючи на те, що в Угорщині немає екстремальних розваг, страховий поліс зможе вберегти від непередбачених проблем зі здоров’ям, отруєнь та ін.

Туристична страховка в Угорщину: що покриває?

Туристична страховка в Угорщину – поліс, що покриває такі страхові випадки:

 • виникнення раптових захворювань, вони можуть бути пов’язані з отриманням сонячних або теплових ударів, зараженням інфекціями або вірусами та ін.;
 • необхідність проведення хірургічних маніпуляцій (найбільш поширене явище – видалення апендициту);
 • придбання ліків, що будуть виписані за рецептом лікаря;
 • перевезення хворого в мед. установу;
 • репатріацію тіла загиблого (при летальному результаті).

Щоб зробити свою подорож безпечною, краще мати на руках оформлений поліс медичного страхування. При необхідності його можна розширити додатковими опціями, наприклад, страхуванням від не вильоту, втрати багажу.

Страховка в Угорщину оформляється на підставі закордонного паспорту. Сума покриття повинна бути не менше 30 тис. євро, а термін дії – не менше ніж тривалість поїздки.

Скільки коштує страховка в Угорщину?

Страховка в Угорщину коштує недорого, її ціна формується на підставі певних факторів:

 • на скількох осіб буде оформлена мед. страховка (чим більше туристів, тим вище вартість);
 • віку туристів, оскільки у маленьких діток і у пенсіонерів більше ризиків, а значить, і ціна мед. страховки буде вище;
 • тривалості перебування за межами України;
 • кількості ризиків, що будуть покриватися за полісом страхування.

Попередня вартість страховки в Угорщину прораховується на онлайн-калькуляторі.

Де купити страховку в Угорщину?

Купити туристичну страховку можна через інтернет. Це дозволяє в зручний час відвідати сайт, порівняти пропозиції від різних компаній, вибрати найбільш підходящу. Після цього варто ввести особисті дані, отримати рахунок та оплатити його.

Готовий поліс відправляється по електронній пошті. Всього кілька хвилин знадобиться, щоб отримати бажаний документ і готуватися до подорожі в європейську державу.

Медична страховка в Угорщину – гарантія спокійного і безпечного перебування за кордоном.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info