Туристична страховка в Італію

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Італію онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Подорож в країну, відому як спадкоємиця Давнього Риму, є мрією багатьох туристів. Італія приваблює і учнів іменитими вузами, і хто шукає роботу високими заробітками. Щоб поїздка принесла тільки позитивні емоції, слід підготувати всі необхідні документи для перетину кордону.

Чи потрібна страховка в Італію?

Страховка в Італію є обов’язковим документом для перетинання її кордонів українськими громадянами незалежно від мети перебування в країні. Така мед. страховка повинна діяти на території всієї Шенгенської зони, в число країн-підписантів угоди, до якої входить і Італія. Видавати поліс мають право виключно акредитовані компанії і до виїзду за кордон.

Сума покриття встановлюється кожною країною самостійно. Страховка в Італію розрахована на 30 і більше тис. євро.

Які особливості має туристична страховка в Італію?

Медична страховка в Італію в обов’язковому порядку покриває:

 • невідкладну допомогу, в т. числі і стоматологічну;
 • амбулаторне та стаціонарне лікування для купірування стану пацієнта;
 • транспортування в мед. установу;
 • ліки і процедури, призначені лікарем;
 • медичну евакуацію або репатріацію.

У числі обов’язкових функцій страховка для поїздки в Італію має також пункт про лікування при COVID-19.

Додатковими функціями туристична страховка в Італію може доповнюватися за бажанням клієнта. Застрахувати можна втрату багажу, зрив поїздки з причин, незалежних від страхувальника. Любителям екстриму корисними стануть опції туристичної страховки, що захищають від непередбачених ситуацій дайверів, скелелазів і т.д.

Скільки коштує страховка в Італію?

Мед страховка оформляється на одного або всіх мандрівників, членів сім’ї. Вартість детермінована такими факторами:

 • тривалість і мета поїздки;
 • кількість застрахованих осіб, їх вік, наявність хронічних захворювань;
 • вартість послуг компанії, де купується страховка в Італію.

Якщо на перші 2 пункти вплинути неможливо, то істотно знизити ціну і купити найбільш вигідно страховку можна за рахунок продуманого вибору страховика. Великі і тривалий час присутні на ринку компанії, пропонують найбільш прийнятні розцінки на свої послуги. Порівняти пропозиції можна на онлайн-ресурсі, скориставшись калькулятором і ознайомившись з договорами вже перевірених надійних фірм.

Купити страховку в Італію за прийнятними розцінками, яка підходить саме під потреби мандрівника і, не витрачаючи часу на відвідування офісів страхових компаній, стало ще доступнішим. Після оплати поліс автоматично надходить на електронну адресу страхувальника і може бути роздрукований або зберігатися в форматі PDF на гаджетах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info