Туристична страховка в Німеччину

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Німеччину онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Туристична страховка в Німеччину гарантує надання допомоги при настанні страхового випадку. А це для мандрівника не менш важливий аспект поїздки, ніж загальний комфорт, краса пейзажів і можливість отримати позитивні емоції.

Чи потрібна страховка в Німеччину?

Німеччина – активний учасник Європейського союзу. Тому на її території діють загальні правила для подорожей для туристів з країн, що не входять до складу даного об’єднання. Перевірити, чи є мед. страховка в Німеччину в українського громадянина, можуть як на території нашої країни (згідно ст.16 Закону України про туризм), так і при перетині німецького кордону.

Навіщо потрібна страховка в Німеччину?

Говорити, що страховка для поїздки в Німеччину грає чисто юридичну формальність, не доцільно. Реальність така, що високий рівень медицини в цій країні зумовлює і вартість послуг медиків. Страховка в Німеччину для українців корисна тим, що убезпечити від цілого ряду неприємностей, які потребують кваліфікованої медичної допомоги. Зокрема, вона гарантує:

  • амбулаторне та стаціонарне лікування (при травмі, алергічних реакціях, ДТП та ін.);
    • виїзд лікаря або транспортування пацієнта в мед. установу;
    • ліки і доступ до обладнання для обстежень;
    • репатріацію.

Додатково можна замовити такі функції як страховка від втрати багажу, скасування рейсу і ін.

Скільки коштує страховка в Німеччину?

Туристична страховка дозволяє в повній мірі убезпечити себе і членів своєї сім’ї від неприємностей, що часто трапляються в поїздках. Але варто правильно вибрати вид мед. страховки, на основі мети поїздки:

  • пляжний відпочинок, відвідування визначних пам’яток;
  • активний відпочинок (дайвінг, зимові види спорту);
  • екстрим (стрибки з парашутом, альпінізм і т. д.).

На вартість впливають і інші фактори, такі як:

  • вік туриста (літні люди і маленькі діти потребують підвищеної захищеності, що детермінує зростання коефіцієнта за ризиками у страховиків), наявності хронічних захворювань (якщо у людини гостра стадія, йому можуть відмовити в мед. страховці);
    • тривалість поїздки (досвідчені мандрівники радять оформляти поліс на 2-3 дні більше запланованого відпочинку для перестраховки), бажання відвідати інші країни з транзитом через Німеччину;
    • наявність франшизи (суми, яку страхувальник самостійно покриває власним коштом);
    • побажань про включення додаткових функцій до договору.

Страховка в Німеччину також підв`язана і з типом і особливостями компанії-страховика. Надійні СК, які мають великий досвід на ринку і відповідну клієнтуру, можуть дозволити собі найприйнятніші ціни на свої послуги.

Де оформляється туристична страховка в Німеччину

Купити страховку в Німеччину вигідніше і зручніше через онлайн-ресурс, що надає доступ до вже перевірених компаній, ліцензованих на даний вид діяльності і успішно працюючих не один рік. Перед тим, як купити поліс, можна самостійно прорахувати витрати на нього, порівняти умови різних фірм.

На сайті представлені різні типи договорів і підібрати оптимальний не складе труднощів. Така страховка в Німеччину оформляється на підставі закордонного паспорта протягом декількох хвилин. І відразу ж поліс надходить на електронну адресу страхувальника. Зберігати його можна як в гаджетах, так і в роздрукованому вигляді.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info