Туристична страховка в Францію

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Францію онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Франція – столиця романтики, тому туди вирушити бажають багато мандрівників. Країна вабить не тільки Ейфелевою вежею, красою архітектури, а й цікавими стравами, Лазурним узбережжям, великою кількістю культурних місць і університетів. Щоб вирушити в цю державу, слід врахувати багато нюансів, в них ми і будемо розбиратися.

Чи потрібна страховка до Франції?

Туристична страховка для поїздки до Франції – обов’язковий документ, без наявності якого відправитися в подорож не вийде. Мова йде не тільки про вартість медичних послуг в Європі, але і законодавство України, яке не допускає виїзд закордон без страхового поліса. Дія такої мед. страховки має бути актуальною по всій зоні Шенгену. Мінімальна сума покриття страхового поліса становить 30 тис. Євро.

Що покриває туристична страховка до Франції?

Туристична страховка до Франції повинна покривати як мінімум стандартний пакет ризиків:

 • надання невідкладної медичної допомоги, включаючи і стоматологічну;
 • проведення стаціонарного лікування;
 • доставку хворого в мед. пункт;
 • купівлю лікарських засобів, що будуть виписані лікарем;
 • термінову евакуацію в рідну країну або репатріацію останків.

Обов’язкова опція, що повинна бути в мед. страховці – лікування в разі COVID-19.

Також туристична страховка до Франції може бути розширена, якщо у клієнтів є таке бажання. Наприклад, часто до полісу додають страхування від невиїзду, втрати багажу. Особливу увагу страховому полісу варто приділити туристам, що планують екстремальні види спорту.

Скільки коштує страховка до Франції?

Медична страховка для поїздки до Франції може бути оформленою на одного туриста або на всю сім’ю. Ціна формується, виходячи з цього фактора, а також:

 • тривалості подорожі;
 • віку застрахованих осіб (пенсіонери і діти мають підвищену число ризиків);
 • кількості ризиків, що будуть покриватися за страховим полісом.

Розрахувати попередню вартість можна, скориставшись онлайн-калькулятором.

Де купити страховку до Франції?

Страховка до Франції на вигідних умовах оформляється через інтернет. Таке рішення дозволяє ознайомитися з пропозиціями декількох страховиків, вибрати найбільш підходящий варіант. Потім варто внести невелику контактну інформацію, оплатити страховку і отримати її на електронну адресу.

Така мед. страховка до Франції буде не тільки надійно захищеною від підробок, але ще і істотно заощадить час і гроші туристам, зробивши поїздку безпечною і комфортною.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info