Туристична страховка в Чехію

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Чехію онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Медична страховка для поїздки в Чехію – обов’язковий документ для будь-якого туриста. У недосвідчених мандрівників питання оформлення мед. страховки викликає багато запитань. На допомогу їм, в цій статті ми вирішили освятити основні характеристики туристичної страховки, розповісти про оптимальний спосіб її оформлення.

Туристична страховка в Чехію: основні характеристики

Як ми вже згадували, страховка для поїздки в Чехію є обов’язковим документом. Її наявність перевіряється при в’їзді в країну, а її відсутність стане приводом для відмови в перетині кордону. Навіть якщо для поїздки не потрібна віза, мед. страховка обов’язкова.

Що ж собою являє туристична страховка в Чехію? Це страховка, яка допомагає туристу уникнути непередбачених витрат під час поїздки, які можуть виникнути при різкому погіршенні здоров’я і необхідності отримання медичної допомоги. Як відомо, за кордоном медичні послуги коштують досить дорого і не всякий турист здатний оплатити їх. Маючи мед. страховку, витрати на обслуговування покриває страхова компанія.

Стандартна страховка в Чехію покриває такі види послуг:

  • екстрена медична допомога;
  • транспортування в лікарню і лікування (включаючи купівлю необхідних медикаментів);
  • екстрена стоматологічна допомога (у межах 150 євро);
  • репатріація тіла в разі загибелі туриста.

Варто зазначити, що в зв’язку з пандемією короновіруса в світі, страховка для візи в Чехію повинна також покривати лікування в разі захворювання на COVID-19.

При бажанні перелік застрахованих ризиків можна істотно розширити. Це доцільно зробити, коли поїздка передбачає заняття екстремальним спортом, або існують інші ситуації, пов’язані з підвищеними ризиками. Також поліс може застрахувати від втрати багажу або затримки виїзду.

Як діяти при необхідності медичної допомоги за кордоном?

На бланку страховки вказуються контакти асистуючої компанії, яка знаходиться на території країни перебування. Вам потрібно обов’язково передзвонити за вказаними телефонами або іншим способом (у багатьох компаній вказані інші канали зв’язку – вайбер, скайп і т.д.) і узгодити свої дії з менеджером. Він підбере потрібний медичний заклад і буде повністю супроводжувати процес надання допомоги і лікування. Також варто зберігати всі чеки, що засвідчують витрати на лікування. При їх відсутності страхова має право відмовити у відшкодуванні витрат.

Скільки коштує страховка в Чехію?

Вартість поліса розраховується індивідуально для кожного туриста. Ціна формується в залежності від декількох основних чинників:

  1. Термін дії поліса. Страховка в Чехію повинна покривати весь період перебування туриста за кордоном, включаючи час, проведений в дорозі.
  2. Сума покриття ризиків. Мінімальною сумою покриття для європейських країн вважається 30 тис. євро, але її можна збільшити до 50 або 60 тис. євро. Варто враховувати, що кожна країна самостійно визначає мінімуми покриття ризиків і їх краще уточнити перед оформленням поліса.
  3. Вік мандрівника. Людям пенсійного віку і дітям страхування обійдеться трохи дорожче.
  4. Наявність франшизи.

Також береться до уваги комісія агента. Варто враховувати, що оформлення поліса безпосередньо при перетині кордону, буде коштувати набагато дорожче, ніж його завчасна покупка.

Де можна придбати страховку?

Купити страховку в Чехію можна в будь-якій сертифікованій страховій компанії. При цьому потрібно враховувати, що посольство Чехії проводить акредитацію страхових компаній і становить перелік, тих полісів, які легітимні на її території. Із актуальним списком акредитованих страхових компаній можна ознайомитися на сайті консульства Чехії.

Ще простіше – купити страховку, скориставшись онлайн-платформою. Для цього не потрібно відвідувати офіс страхової компанії, все оформляється дистанційно. Електронний поліс має таку ж легітимність, як і паперовий варіант, виданий в офісі страхової. Перевірити його справжність можна через єдину всеукраїнську SaaS-платформу, де проводиться реєстрація всіх укладених договорів страхування EWA.

Оформлення онлайн має велику кількість переваг:

  • суттєва економія часу і грошей при оформленні поліса;
  • підвищений захист від підробки;
  • кваліфікована підтримка і консультації менеджерів у сфері страхування.

Електронний поліс можна роздрукувати і зберігати разом з іншими документами або закачати в смартфон, і він завжди буде під рукою.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info