Туристична страховка в Туреччину

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Туреччину онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Туреччина – дуже популярний напрям для подорожей, оскільки умови в’їзду в державу максимально прості. У країні можна сповна насолодитися і історичними екскурсіями, і морським відпочинком. Медична страховка для поїздки до Туреччини – документ, який обов’язково знадобиться всім мандрівникам. Пропонуємо розібратися з особливостями поліса і його оформленням.

Чи потрібна страховка в Туреччину?

Страховка в Туреччину – документ, без якого подорож в цю країну не відбудеться. На кордоні (в аеропорті) і української держави, і турецької – перевірятимуть документи, в тому числі і мед. страховку. При цьому вкрай важливо, щоб сума покриття становила мінімум 30 тис. євро, оптимальною вважається страховка в 50 тис. євро. Цих коштів має вистачити для лікування в іноземній державі.

Туристична страховка до Туреччини може покривати такі витрати:

 • фінансові кошти в разі вірусних хвороб (COVID-19, ГРВІ);
 • гроші, витрачені на доставку в лікарню;
 • придбання ліків, виписаних за рецептом лікаря;
 • проведення термінових хірургічних втручань;
 • репатріацію останків в разі загибелі туриста.

За бажанням можна розширювати пакети страхування, включаючи додаткові ризики. Наприклад, туристична страховка в Туреччину від скасування вильоту, втрати багажу. Спортсмени, які займаються екстремальними видами спорту, можуть застрахувати себе від різних травм.

Страховка в Туреччину: вибір оптимального пакету

Щоб підібрати оптимальний варіант медичного полісу, потрібно визначитися з терміном перебування за кордоном:

 • Економ варіант. Підійде для короткочасних подорожей. Використовується для туру вихідного дня, поїздок на 2-3 доби, наприклад, екскурсії в Стамбул або Каппадокію.
 • Стандартний пакет. Підійде для поїздок на тиждень, туристичного релаксу на морських пляжах.
 • Еліт. Оформляють для тривалих поїздок до Туреччини.

Медична страховка оформляється виключно на підставі закордонного паспорту.

Скільки коштує страховка в Туреччину?

Туристична страховка в Туреччину за вартістю недорога, але є кілька факторів, від яких залежить ціна:

 • кількість мандрівників, їх вік;
 • терміни перебування в державі;
 • ризики, які будуть покриватися страховим полісом;
 • наявність франшизи.

Міняти вартість можна, додаючи додаткові пункти в пакети страхування.

Де купити страховку в Туреччину?

Найбільш зручний варіант – оформити документ для поїздки до Туреччини через інтернет. Мед. поліс можна купити, вибравши серед пропозицій різних компаній-страховиків. Доставка документа можлива через Нову пошту або ж – на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Онлайн-страхування істотно заощаджує час, гроші туристів і спрощує процес підготовки до відпустки.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info