Туристична страховка в Таїланд

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Таїланд онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Таїланд – екзотичний куточок земної кулі, який дуже популярний серед туристів. Щорічно країну відвідують мільйони людей, серед яких багато і вітчизняних громадян. Вирушаючи вперше в подорож, потрібно ретельно підготуватися. У цій статті ми підібрали основну інформацію, яка допоможе зорієнтуватися при виборі туристичної страховки.

Чи потрібна страховка в Таїланд?

Незважаючи на те, що для короткочасних туристичних поїздок оформлення візи не потрібно, мед. страховка в Таїланд для українців є обов’язковою. Її наявність перевіряється при проходженні паспортного контролю, а відсутність документа може бути причиною відмови у відвідуванні країни.

Туристична страховка в Таїланд: основні характеристики

Страховка в Таїланд – комплекс страхових послуг, які покликані захистити мандрівника від непередбачених фінансових витрат, в разі необхідності медичного обслуговування під час перебування за кордоном. Як відомо, медичне обслуговування за кордоном досить дороге, а мед. страховка допоможе компенсувати непередбачені витрати за рахунок страхової компанії.

Медична страховка в Таїланд в мінімальній комплектації повинна покривати такі види ризиків:

 • надання екстреної допомоги;
 • госпіталізація і лікування в умовах стаціонару, з оплатою виписаних лікарем медикаментів;
 • екстрену стоматологічну допомогу;
 • репатріацію тіла людини на батьківщину, в разі його смерті.

Страховка для поїздки в Таїланд може мати розширений перелік ризиків, що покриваються. Наприклад, за допомогою поліса можна застрахувати ризики втрати багажу або документів в поїздці. Також компенсувати ризики, пов’язані із затримкою або скасуванням авіарейсу. Поліс може включати в себе надання юридичної підтримки та багато іншого. Кожен мандрівник, виходячи зі своїх індивідуальних потреб, становить перелік додатковий страхових випадків, які можуть покриватися за рахунок медичної страховки.

З огляду на пандемію короновіруса в світі, страховка в Таїланд має забезпечувати покриття витрат на лікування ковіда.

Скільки коштує страховка в Таїланд?

Ціна страховки формується індивідуально для кожного туриста. Її вартість залежить від таких основних чинників:

 • термін дії страховки;
 • перелік застрахованих ризиків;
 • наявність франшизи;
 • вік мандрівника (дітям і пенсіонерам страхування обходиться дорожче, що пов’язано з підвищеними ризиками даної категорії громадян).

Береться до уваги і агентська комісія (туристична страховка в Таїланд, оформлена безпосередньо в аеропорту буде коштувати набагато дорожче, ніж оформлена заздалегідь).

Де купити страховку в Таїланд?

Купити страховку найкраще через онлайн платформу. Електронна страховка в Таїланд має ряд незаперечних переваг:

 1. Швидкість. Весь процес оформлення і узгодження з менеджерами страхової компанії займає не більше 5-10 хвилин. При цьому менеджери можуть відповісти на всі питання, підказати зручні і вигідні варіанти полісів.
 2. Підвищений захист. Електронний поліс надійно захищений від підробки. Плюсом також стане його швидке занесення в базу EWA. Легітимність поліса можна перевірити самостійно, зайшовши на сайт даної платформи.
 3. Зручність використання. Поліс можна зберігати в своєму смартфоні, і він завжди буде під рукою. Також його можна роздрукувати і зберігати з іншими документами.

Оформлені дистанційно поліси дешевше на 10-15% ніж, ті, що купуються в офісі страхової компанії.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info