Туристична страховка в США

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в США онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Сполучені Штати Америки – країна, в яку збираються багато мандрівників, щоб подивитися дивовижний світ, ознайомитися із туристичними визначними пам’ятками, насолодитися неймовірними краєвидами. Але, щоб втілити свої мрії в реальність, знадобиться страховка в США для туристів. Про цей поліс і буде наша стаття.

Що таке туристична страховка в США?

Поліс медичного страхування – документ, що покриває всі витрати мандрівників, які пов’язані з медичними послугами в пункті призначення. Якщо у туристів виникнуть проблеми зі здоров’ям, то компанія-асистанс покриє всі витрати на лікування (але в межах оформленого поліса). Враховуйте і те, що на території Америки часто виникають цунамі, урагани або землетруси, тому варто себе убезпечити. Також при заняттях серфінгом або іншими екстремальними видами спорту, варто врахувати ці моменти при плануванні подорожі.

Туристична страховка в США оформляється на такий же час, як і буде діяти віза. Важливо і те, що дія поліса має бути по всьому світу. Мінімальний розмір покриття повинен становити 50 тис. дол. Але оптимальним рішенням стане оформлення мед. страховки на 75 тис. дол.

Стандартний пакет поліса повертає:

 • матеріальні засоби, витрачені на покупку ліків, які будуть виписані лікарем;
 • втрати при доставці хворого до медичного закладу;
 • гроші, витрачені на проведення термінового хірургічного втручання;
 • витрати на транспортування хворого в Україну.

При плануванні екстремальних спортивних занять, в страховий пакет включають «рятувальні заходи», «заняття екстремальним спортом».

Можна вибрати пакет страхування серед таких:

 • Бюджетного. Покриває загострення хронічних проблем зі здоров’ям, нещасні випадки, перевезення в лікарню. Використовують мандрівники, які їдуть на короткий час за кордон.
 • Стандартного. Включає і мінімальні ризики, і тривале перебування хворого в поліклініці.
 • Класичного або С. Покриває весь спектр стандартних ризиків, а також ремонт автомобіля. Дуже актуально для тих, хто планує поїздку на машині.

Щоб розуміти, яка страховка для виїзду в США потрібна, слід визначитися із тривалістю подорожі, можливою кількістю ризиків.

Документи для оформлення мед. страховки

Медична страховка в США для туристів видається лише на підставі закордонного паспорту. Додаткових документів не потрібно. Купувати страховку в США потрібно за 5 днів до виїзду.

Скільки коштує страховка в США?

Купити страховку для поїздки в США можна за вигідною ціною, яка формується від таких критеріїв:

 • віку мандрівників (чим старше турист, тим більше у нього ризиків виникнення проблем зі здоров’ям);
 • тривалості поїздки (чим довше, тим дешевше);
 • кількості туристів, які відправляються в Америку;
 • ризики, що будуть покриватися полісом.

Попередній розрахунок вартості можна виконати за допомогою онлайн-калькуляторів, розташованих на сайтах страхових фірм.

Де купити страховку для поїздки в США?

Туристична страховка в США легко і зручно оформляється через інтернет. Таке рішення дозволяє підібрати оптимальний варіант поліса, розглянувши пропозиції всіх компаній. Потім треба буде заповнити стандартну анкету із прикріпленням фото документів, вказати адресу електронної пошти та номер телефону.

Після цього поліс належить сплатити. Туристична страховка в США може бути відправлена на електронку або по Новій пошті в будь-яке місто України. Це максимально зручний варіант, щоб в лічені хвилини купити бажаний документ для подорожі.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info