Туристична страховка в ОАЕ і Дубаї

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в ОАЕ і Дубаї онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

 

 

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Дубай – один з найбільш популярних напрямків для туристів в ОАЕ. Емірат розташований на узбережжі Перської затоки, що дає можливість туристам насолодитися теплим морем і золотистими, доглянутими пляжами. Високі стандарти сервісу, багатий вибір розваг, як для дорослих, так і для дітей, щороку приваблює в Дубаї незліченну кількість відпочиваючих. Емірат входить в четвірку місць на планеті, найбільш відвідуваних туристами.

Крім пляжного відпочинку, туристів також привертає неймовірної краси архітектура Дубай, а також всілякі екскурсійні тури, що занурюють туриста в арабський світ і його традиції. Якщо і Ви вирішили провести відпустку в оточенні арабської казки і насолодитися розкішшю шейхів, до поїздки потрібно підготуватися заздалегідь.

Гарна новина для українців – маючи біометричний паспорт, візу для відвідування ОАЕ оформляти не потрібно, що істотно полегшує процес підготовки документів. Що ж обов’язково потрібно мати з документів вирушаючи з України в Дубай? Давайте розберемося.

Чи потрібна медична страховка в Дубай?

Медична страховка для виїзду в ОАЕ є обов’язковою. Варто звернути увагу, що з огляду на пандемію короновіруса, мед. страховка повинна, крім стандартних ризиків, покривати і лікування в разі захворювання COVID-19. Страхова сума мед. страховки рекомендована в розмірі 50 тис. євро. Страховка в Дубаї повинна бути обов’язково роздрукована і надана при проходженні туристом паспортного контролю в аеропорту.

Страховка в Дубай: основні вимоги

Страховка в Арабські Емірати повинна відповідати кільком основним вимогам:

 1. Повинна покривати весь термін перебування на території країни.
 2. Мінімальна сума покриття страховки становить 30 тис. євро, рекомендована як оптимальна – 50 тис. євро.
 3. Туристична страховка також повинна бути поширена на зону Шенгену. Це пов’язано з тим, що поїздка може бути пов’язана з пересадками в країнах Шенгенської зони, перебування в яких неможливо без чинного медичного полісу.

Туристична страховка в ОАЕ: необхідні документи для оформлення

Щоб оформити медичну страховку, необхідно мати діючий закордонний паспорт (він повинен бути актуальним ще півроку після здійснення подорожі). Інших документів не вимагається.

Варто звернути увагу на те, що для дітей також необхідно оформляти страховку.

Також оформленням мед. страховки краще зайнятися заздалегідь. Не залишайте рішення цього важливого питання на день вильоту. Оптимально оформити всі документи за п’ять робочих днів до дати поїздки.

Що покриває стандартна страховка?

Стандартна страховка туриста покриває такі випадки:

 • екстрену медичну допомогу;
 • транспортування та лікування в лікарні;
 • потрібний для лікування перелік ліків;
 • в разі летального результату – репатріацію тіла на територію України.

Це мінімальний перелік страхових випадків, але при бажанні його можна розширити додатковими опціями, які будуть покривати специфічні ризики.

Скільки коштує медична страховка в Дубаї

Вартість страховки в ОАЕ залежить від багатьох чинників і розраховується індивідуально для кожного туриста. Ціна формується в залежності від таких основних факторів:

 • тривалість дії поліса;
 • перелік страхових випадків (мінімальний, стандартний або розширений);
 • наявність франшизи.

Також значення має вік мандрівника. Людям похилого віку і дітям страхування, як правило, коштує дорожче. Це пов’язано з наявністю хронічних хвороб у пенсіонерів, а також з підвищеними ризиками, що генеруються дитячої енергійністю і любов’ю до пригод.

При бажанні можна вибрати додаткові опції страхування. Наприклад, якщо плануєте займатися екстремальними видами спорту, то краще застрахувати себе від непередбачених травм. Також доповнити страховку можна покриттям ризиків втрати багажу або застрахувати себе від неможливості вильоту.

Виходячи з перерахованих вище факторів, формується вартість поліса.

Скільки коштує страховка в ОАЕ для вашої поїздки можна дізнатися, скориставшись онлайн калькулятором. На сайтах більшості страхових компаній можна знайти такий калькулятор, який за заданими параметрами визначить кінцеву вартість поліса.

Де купити страховку в ОАЕ?

Поліс можна придбати в будь-якій страховій компанії, що має ліцензію на надання таких послуг.

Для економії часу можна скористатися онлайн-платформами, де, не виходячи із дому, можна оформити страховий поліс. Алгоритм платформи дуже простий:

 1. Ви заповнюєте інформаційну форму і прикріплюєте скановані копії документів.
 2. Після того як менеджер страхової перевіряє правильність заповнення, формується поліс.
 3. Після оплати послуги він надсилається клієнту на електронну пошту.

Уся процедура займає не більше півгодини. Залишиться тільки роздрукувати поліс і взяти його з собою в подорож (при відвідуванні Дубай краще мати роздрукований поліс, в інших країнах можна його пред’являти з екрану телефону).

Електронний страховий поліс має таку ж легітимність, як і оформлений безпосередньо в офісі страхової компанії. Після оформлення він вноситься в єдину базу даних страхування EWA. Перевірити його легітимність, можна ввівши спеціальний код, вказаний на бланку поліса, в систему EWA.

Важливі моменти, пов’язані з короновірусом

Для жителів України, крім медичної страховки, необхідно мати при собі негативний тест на короновірус, зроблений не пізніше 72 годин. Результати тесту повинні бути вказані англійською та арабською мовами, і бланк обов’язково пред’являється в роздрукованому вигляді. Потрібно бути готовими також до того, що прилетівши в Дубай, Вам доведеться зробити в аеропорту ще один тест (безкоштовно).

Також необхідно заповнити «Декларацію про здоров’я» і підписати Зобов’язання про дотримання карантинних обмежень (його видають в літаку).

Усі ці документи перевіряє медична служба по прильоту в аеропорт Дубаї.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info