Туристична страховка в Болгарію

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Болгарію онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Чорноморське узбережжя, мальовничі гірські хребти, архітектурні творіння з тисячолітньою історією ваблять туристів з усього світу в Республіку Болгарія. Задуматися про страховку необхідно і любителям активного відпочинку, екстрималам, і бажаючим спокійного пляжного усамітнення.

Чи потрібна страховка в Болгарію?

Ще на етапі збору документів для поїздки слід подбати про наявність медичної страховки. І справа не тільки в тому, що якщо страховка в Болгарію є обов’язковим документом, а й в тому, що медичні послуги в країні стоять дуже дорого. Мед. страховка гарантує надання необхідної допомоги в повному обсязі і вчасно, без фінансових втрат.

Що покриває страховка в Болгарію?

У подорожі може трапитися маса непередбачених ситуацій. Медична страховка для поїздки в Болгарію має обов’язковий і додатковий кейс функцій. До перших належить:

 • амбулаторне та стаціонарне лікування;
 • невідкладна допомога;
 • ліки й устаткування для проведення мед. аналізів і досліджень;
 • доставка в лікарню;
 • евакуація з країни за медичними показаннями, репатріація останків.

Туристична страховка в Болгарію доповнюється за бажанням страхувальника такими послугами як страховка від нещасних випадків під час заняття певними видами спорту, втрати багажу, скасування поїздки з незалежних від мандрівника причин.

Скільки коштує страховка в Болгарію?

Туристичну страховку можна купити в офісі страхової компанії. Але тоді ознайомитися вдасться з пропозицією тільки однієї цієї фірми, не маючи можливості порівняти ні ціну, ні умови співпраці. Страховка для поїздки в Болгарію, оформлена онлайн, дозволяє:

 • мати доступ до декількох і вже перевірених компаній і їхніх пропозицій;
 • заощадить до 20% вартості, скориставшись для порівняння калькулятором на ресурсі;
 • купити поліс за кілька хвилин і моментально отримати його на електронну скриньку.

Ціна на туристичну страховку в Болгарію формується, виходячи із:

 • терміну поїздки;
 • кількості застрахованих осіб, їх вік (діти віком до 3 років і літні люди страхуються за підвищеними коефіцієнтами);
 • мета поїздки.

Мінімальне покриття полісу становить не менше 30 тис. євро.

Вигідно купити страховку для поїздки в Болгарію

Страховка в Болгарію купується ще до початку подорожі. Проаналізувати ринок і виділити найбільш надійні компанії можна за кількома факторами:

 • кількість і сума виплат за попередній період;
 • термін роботи на ринок даних послуг, наявність акредитації для здійснення угод такого роду;
 • відгуки клієнтів.

Вигідні умови та повна відповідність побажанням клієнта, надійний захист і зручність придбання гарантовані.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info